MAS LOU

Webová stránka značky: MAS LOU

TERROIR

Vinice Mas Lou se nacházejí ve městě Fos, městečku na úpatí Cevennes 
. Vinice oscilují mezi 200 a 400 metrů nad mořem. Tato polo-nadmořská výška dává našim vínům čerstvost a jemnost, dvě základní vlastnosti naší produkce. 
Půdní břidlice přinášejí také vínu Faugèresu hodně osobnosti. 
Odhalují charakteristické minerální a empyreumatické poznámky, které posilují pocit svěžesti.

Naše vína, od současně vysoké a schistose terroir, často překvapí ochutnávky. Jsou skutečně daleko od jižních standardů, které jsou někdy těžké a rušivé. 
Zde zde dominuje aromatická matice pistáciová, grafitová a červená bobule.  

ODRŮDYVýsadba je tradiční, složený převážně z Syrah a Carignan Starý , ke kterému se přidá menší podíl Grenache, Cinsault, Mourvedre a Lledoner Pellut starý Languedoc hroznové .
 Tyto typické středomořské odrůdy jsou v dokonalé harmonii s naší terroir schistů se suchým podnebím. Podporují intenzivní letní suchost charakteristickou pro náš region tím, že se vyhýbají zablokování zralosti, což by mohlo vést k větší rustikitě. Díky své jedinečné schopnosti na odolnost vůči vodnímu stresu, tyto odrůdy i nadále kvést celé léto dát vína s kole a hedvábné taniny. 
Průměrný věk vinic je 33 let . Tato proměnná byla rozhodující pro naše zařízení, protože pouze věk dává vinné révě přirozenou rovnováhu potřebnou k výrobě vín s výkonným a elegantní koncentraci, pokuty a komplexní buket.

Kontaktní informace:
Adresa:  
Email:  
Web:  
Žádné produkty značky MAS LOU nebyly nalezeny...