DEGUSTACE

Máte rádi dobré víno a chcete zažít mnohem více než ochutnávku několika vzorků vín v doprovodu kousků veky nebo oliv? Navštivte některou z našich zážitkových degustací - dopřejte si zážitek, na který se nezapomíná!

V současné době nabízíme 2 různé formáty degustací:

  • Degustaci s podtitulem "Francie všemi smysly", na které zažijete skutečný koncert chutí a vůní - ochutnáte celkem 8 vzorků vín ze všech koutů Francie, včetně pravého šampaňského (celkově 0,6 l vína na osobu) + 8 vzorků tradičních francouzských pokrmů (ochutnáte např. tradiční hovězí po burgundsku, alsaskou tarte flambée, smetanový quiche, jihofrancouzské ratatouille, nebo sladké Canelé - celkově vzorky reprezentují 1 větší porci jídla). 
  • Virtuální vinařský zájezd, spojený s ochutnávkou vín daného regionu, na kterém se pomocí promítacího plátna a fotografií přenesete do vybraného vinařského regionu, obrazem navštívíte všechny důležité památky a pamětihodnosti a dozvíte se, proč stojí za pozornost. Připomenete si důležité historické milníky a slavné osobnosti regionu, za pomocí mapy navštívíte některé vinařské oblasti a ochutnáte několik typických vín regionu všech barev a chutí.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na fotografie z našich degustací, najděte si v kalendáři svůj termín a rezervujte včas!

darkovy poukaz degustace 650
537 Kč bez DPH
650 Kč / ks

Hledáte originální dárek pro Vaše blízké či obchodní partnery? Darujte zážitek, na který se nezapomíná! Udělejte...

Kód: 1243
Zážitková degustace francouzských vín
ZÁŽITKOVÁ DEGUSTACE RUMBURK
Skladem - doručení do 2 dnů
537 Kč bez DPH
650 Kč / ks

TERMÍN:  pátek 22.října 2021 od 18.30 hod MÍSTO KONÁNÍ:  Kinobar Domu kultury Střelnice v Rumburku...

Kód: 1359
darkovy poukaz degustace 750
620 Kč bez DPH
750 Kč / ks

Hledáte originální dárek pro Vaše blízké či obchodní partnery? Darujte zážitek, na který se nezapomíná! Udělejte...

Kód: 1936
3 položek celkem