Luxusní šampaňské Premier Cru & 2 skleničky - Brut

Všechny vinice vinařství Pâques et Fils jsou klasifikovány jako Premier Cru a patří tak k 8% nejlepších šampaňských vinic - vznikají zde jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Cuvée si svojí noblesou a elegancí získá nejen příznivce slavných bublinek. Hledáte-li neobyčejný, originální dárek pro náročného milovníka vín za rozumnou cenu, pak je toto luxusní víno ta správná volba. Dodáváme společně s párem skleniček s nápisem Champagne.

SADA OBSAHUJE:

2x Sklenička 180 ml s dekorem vinné révy a nápisem "Champagne", výška 23,5 cm
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
1 299 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
JAKO DÁREK: Se skleničkami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: Chardonnay, Meunier, Pinot noir
Ročník: směs ročníků
 
Vinice vinařství Pâques et Fils najdeme jižně Remeše, v jednom z nejlepších šampaňských regionů Montagne de Reims. Všechny jeho vinice jsou klasifikovány Premier Cru (tj. nejlepších 8% šampaňských vinic) a dávájí jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí pravý terroir oblasti Champagne. Cuvée bylo vyrobeno kuaáží 3 odrůd - Pinot Noir, Chardonnay a Meunier, zrálo více než 2 roky v láhvi a svojí noblesou a elegancí přetvoří Vaši slavnostní událost v jedinečný, nezapomenutelný okamžik.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: