2x polosladký Gewurztraminer z Alsaska v dřevěném boxu

Jedna z nejaromatičtějších odrůd vinné révy - Gewurztraminer s okouzlující vůní růží a exotického ovoce ze 2 různých terroirů prosluněného Alsaska - z BIO vinařství pana Anstotze nedaleko Strasbourgu a z rodinného vinařství pana Moellingera nedaleko pohádkového Colmaru. Obě vína se vyznačují intenzivním květinovým aroma růží, přitažlivou vůní exotického liči, manga, ananasu a marakuji a lahodně sladkou ovocnou chutí. Nabízíme v dárkovém balení v dřevěném boxu. Ideální dárek pro milovnice polosladkých vín.

SADA OBSAHUJE:

Skladem - doručení do 2 dnů
749 Kč / ks
Kategorie: FRANCOUZSKÉ VÍNO V DÁRKOVÝCH OBALECH
JAKO DÁREK: Kazety vín
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Sladké
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Alsace
Odrůda: 100% Gewurztraminer

Domaine Anstotz - Gewurztraminer d'Alsace 2019

Oblíbený polosladký alsaský Gewurztraminer z BIO vinařství s okouzlující vůní růží a exotického ovoce - liči, banánů, ananasu a marakuji. V chuti najdeme sladké mango, zralá jablka a med. Závěr je středně dlouhý s příjemnými kořenitými tóny. Víno bylo vyrobeno z ručně sbíraných hroznů a je určeno pro milovníky sladkých vín s výraznou komplexní chutí avůní. Výborně doprovodí ovocné nebo čokoládové dezerty nebo thajskou kuchyni.

Domaine Moellinger - Gewurztraminer Sélection, 2018

Oblíbený sladký alsaský Gewurztraminer s okouzlujíc vůní exotického liči, manga, nektarinek a růžových květů a chutí medu, žlutých jablek a manga. Víno bylo vyrobeno z ručně sbíraných hroznů a je určeno pro milovníky sladkých vín s výraznou komplexní chutí a vůní. Víno bylo několik měsíců zušlechťováno v tradičním alsaském dubovém sudu. Výborně doprovodí dezerty, thajskou a exotickou kuchyni nebo třeba tradiční francouzské foie gras.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: