2x polosladký Gewurztraminer z Alsaska v dřevěném boxu

Jedna z nejaromatičtějších odrůd vinné révy - Gewurztraminer s okouzlující vůní růží a exotického ovoce ze 2 různých terroirů prosluněného Alsaska - z BIO vinařství pana Anstotze nedaleko Strasbourgu a z rodinného vinařství pana Moellingera nedaleko pohádkového Colmaru. Obě vína se vyznačují intenzivním květinovým aroma růží, přitažlivou vůní exotického liči, manga, ananasu a marakuji a lahodně sladkou ovocnou chutí. Nabízíme v dárkovém balení v dřevěném boxu. Ideální dárek pro milovnice polosladkých vín.

SADA OBSAHUJE:

Můžeme doručit do:
10.3.2021
do 3 dnů
769 Kč / ks 636 Kč bez DPH
Kategorie: FRANCOUZSKÉ VÍNO V DÁRKOVÝCH OBALECH
REGION: Francie, Alsace
APELACE: AOC Alsace
ODRŮDA: 100% Gewurztraminer

Domaine Anstotz - Gewurztraminer d'Alsace 2019

Oblíbený polosladký alsaský Gewurztraminer z BIO vinařství s okouzlující vůní růží a exotického ovoce - liči, banánů, ananasu a marakuji. V chuti najdeme sladké mango, zralá jablka a med. Závěr je středně dlouhý s příjemnými kořenitými tóny. Víno bylo vyrobeno z ručně sbíraných hroznů a je určeno pro milovníky sladkých vín s výraznou komplexní chutí avůní. Výborně doprovodí ovocné nebo čokoládové dezerty nebo thajskou kuchyni.

Domaine Moellinger - Gewurztraminer Sélection, 2018

Oblíbený sladký alsaský Gewurztraminer s okouzlujíc vůní exotického liči, manga, nektarinek a růžových květů a chutí medu, žlutých jablek a manga. Víno bylo vyrobeno z ručně sbíraných hroznů a je určeno pro milovníky sladkých vín s výraznou komplexní chutí a vůní. Víno bylo několik měsíců zušlechťováno v tradičním alsaském dubovém sudu. Výborně doprovodí dezerty, thajskou a exotickou kuchyni nebo třeba tradiční francouzské foie gras.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantslogo-anstotz-vignerons-130

Domaine Anstotz et Fils

Vinařství Domain Anstotz et Fils najdeme 25 km západně od Štrasburku. Rodinné hospodářství sklízelo poprvé hrozny ze svých vinic v roce 1950 a od té doby již čtvrtá generace pokračuje v této vinařské tradici.

Dnes vinařství obdělává 15 ha vinic a od roku 2012 se pyšní certifikátem biologického zemědělství. Vinifikace a zrání vín na kvasinkách probíhá ve velkých dubových sudech, jejichž stáří je u těch nejstarších 80 až 120 let. Právě z těchto sudů vznikají nejvíce otevřená a nejvíce aromatická vína.

Vinařství je pravidelně oceňováno na různých soutěžích - zejména jejich rieslingy se pravidelně umisťují na předních místech v prestižním žebříčku Guide Hachette

Kontaktní informace:
Adresa: 11 rue des Hirondelles, 67310 Balbronn, France
Email:  
Web: www.domaine-anstotz.fr