Vážení zákazníci, z provozních důvodů budou Vaše objednávky vyřizovány v pondělí 3.4.2023 s předpokládaným termínem dodání v úterý 5.4.2023. Děkujeme za pochopení. Váš Winam.cz

9 DŮVODŮ PROČ SI VYBRAT WiNAM.CZ

Říkáte si, proč nakupovat právě u nás? Protože se to vyplatí!

 

 

1. Specializace:

V našem eshopu najdete vína pouze z Francie - specializujeme se na francouzská vína a chceme v tom být dokonalí!

 

2. Unikátnost vín:

Spolupracujeme se sdružením Nezávislých vinařů Francie a dovážíme jedinečná malosériová vína z malých rodinných vinařství ze všech koutů Francie

 

3. Pečlivá selekce:

Pravidelně navštěvujeme Salóny vín a ročně ochutnáme zhruba 1500 vín od 300 vinařů. Pouhých 7% z nich projde přísnou selekcí podle našich kritérií dokonalosti:

  • Typické znaky své apelace a věrnost terroiru
  • Nadprůměrná kvalita ve své kategorii
  • Přijatelná cena - naši vinaři neplatí za značku ani za marketing

 

4. Garance kvality a spokojenosti

Můžete se spolehnout na to, že kvalita a vlastnosti našich vín odpovídají jejich popisu. Pokud nebudete s vínem spokojeni, stačí nám sdělit důvody a můžete jej na naše náklady vrátit nebo vyměnit! Více o garanci kvality a spokojenosti. 

 

5. Přijatelné ceny

Kvalitní francouzská vína díky přísným apelačním regulím nikdy nebyla a nebudou nejlevnější. Pro nás je cena stejně důležitá, jako vysoká kvalita a věrnost terroiru - proto naše ceny patří k nejnižším na trhu!

 

6. Největší online galerie dárkových vín v ČR

Jen u nás můžete vybírat z více než 250 druhů dárkových vín - nabízíme dárkově balená vína v papírových nebo dřevěných obalech, sady s delikatesami, skleničkami nebo dokonce s autorskými šperky!

 

7. Výhodné degustační balíčky:

Šetřete svou peněženku a nakupujte vína po více kusech. Nabízíme širokou škálu tématicky laděných degustačních sad vín - u nás najdete balíček pro každý rozmarný nebo mlsný jazýček!

 

8. Máte přítele na telefonu!

Jsme tady pro Vás a rádi poradíme s výběrem, s párováním s pokrmy nebo Vám pomůžeme připravit dárek nebo degustační balíček na míru - neváhejte a volejte!

 

9. Ke každému nákupu něco navíc…

Nabízíme celou řadu benefitů, jako je doprava zdarma. Váš dárek Vám rádi symbolickou 1 Kč zabalíme nebo přidáme sadu křišťálových skleniček jako dárek! V rámci našeho věrnostního programu můžete dokonce nakupovat za velkoobchodní ceny!