Alsaský Riesling & Manžetové knoflíčky

Výběrový alsaský Riesling s delikátní barikovou chutí pro chvíle odpočinku. Riesling byl vyroben z ručně sbíraných hroznů, zrál několik týdnů na kvasinkách a poté v tradičním alsaském dubovém sudu zvaném "foudre". Něžné květinové vůně lipového květu, sedmikrásek a pampelišek doplnuje příjemná chuť čerstvých broskví a medu. Nabízíme v dárkovém balení s elegantními manžetovými knoflíčky s motivem ciferníků, zalitých velmi tvrdou křišťálovou pryskyřicí. Knoflíčky jsou velmi lehké, příjemně se nosí - potěší zejména muže, kteří se chtějí odlišit. 

SADA OBSAHUJE:

2x Kulatý manžetový knoflíček s motivem ciferníku, platinová barva, průměr 14 mm
1x Papírová krabice v přírodním stylu 

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
849 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN PRO PÁNY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Alsace
Odrůda: 100% Riesling
Ročník: 2018
Položka byla vyprodána…

Domaine Moellinger - Riesling Sélection, 2018

Výběrový alsaský Riesling z vinařství pana Moellingera v samém srdci Alsaska nedaleko Colmaru s delikátní barikovou chutí pro chvíle odpočinku. Riesling byl vyroben z ručně sbíraných hroznů, zrál několik týdnů na kvasinkách a poté v tradičním alsaském dubovém sudu zvaném "foudre". Něžné květinové vůně lipového květu, sedmikrásek a pampelišek doplnuje příjemná chuť čerstvých broskví a medu. Výborně doprovodí zeleninové pokrmy nebo speciality z drůbeže a ryb. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: