Bordeaux - AOC Bordeaux Rouge, 2016

Sametové ovocné cuvée z Bordeaux z oblasti Haut-Médocu z jednoho z nejlepších ročníků. Víno bylo vyrobeno scelením tradičních odrůd oblasti - z odrůd Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Merlot a získá si Vás plnou a bohatou chutí zralých ostružin, černých třešní, švestkových povidel a karmadomu a příjemnými kulatými tříslovinkami. Pro potěšení Vašich obchodních partnerů.

Dodáváme v originálním ekologickém nosiči z kartonové voštiny. Možnost potisku Vaším logem nebo motivem podle Vašeho přání. Cena platí pro minimální odběr 10 ks bez potisku. Pro konkrétní nabídku pro Vaši firmu nás kontaktujte.
 
Obsah balení:
Originální ekologický 3-vrstvý karton à 12 mm bez potisku
2-3 týdny
429 Kč / ks
Kategorie: FIREMNÍ VÍNO

Château Coudot - Bordeaux Rouge 2016

Vinařství Château de Coudot z Haut-Médoc pěstuje tradiční odrůdy z oblasti Bordeaux - také toto sametové ovocné cuvée bylo vyrobeno scelením tradičních odrůd oblasti - Cabernetu Sauvignon, Cabernetu Franc a Merlotu. Víno si Vás získá svou plnou a bohatou chutí zralých ostružin, černých třešní, švestkových povidel a karmadomu a příjemnými kulatými tříslovinkami. Vynikající víno z výborného ročníku za skvělou cenu. Doporučujeme ke grilovaným, dušeným nebo drůbežím pokrmům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: