PRO FIRMY

Společnost Winam s.r.o. se specializuje na dovoz francouzských vín a nabízí malosériová vína Nezávislých vinařů ze všech oblastí Francie  - od cenově atraktivních vín z údolí Rhôny, přes kultovní Minervois až po luxusní vína z Bordeuax, Burgundska nebo Champagne. Všechna vína prošla naší pečlivou 3-fázovou selekcí tak, abychom mohli garantovat vysoký poměr ceny a kvality, a to také u vín nižších cenových kategorií.

Vína nabízíme v originálních designových obalech W-PaQ, v přírodních dárkových krabičkách nebo v dárkových kazetách s delikatesami či degustačními skleničkami - vše je možno opatřit logem Vaší firmy.

Nabízíme také nápadité visačky na láhve, etikety, novoročenky nebo osobní blahopřání. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a připravíme nabídku na míru přímo pro Vás - neváhejte nás kontaktovat.

 

lahve bedna  

VÍNO JAKO ZAMĚSTNANECKÝ BENEFIT
S objednávkou firemních vín můžete pro Vaše zaměstnance získat VIP slevy nebo dárkové poukazy pro nákup v našem eshopu. Poukazy graficky upravíme tak, aby reprezentovaly hodnoty Vaší společnosti. 
 
ZÁŽITKOVÉ DEGUSTACE PRO FIRMY
Pořádáme zážitkové degustace francouzských vín a pokrmů - pro Vaše zaměstnance, zákazníky nebo obchodní partnery. O nic se nestaráte, my zajistíme vše potřebné, ve Vámi zvolených prostorách. Nechte se inspirovatkontaktujte nás, rádi pro Vás připravíme nabídku podle Vašich představ a Vašeho rozpočtu.
 
VINAŘSKÉ ZÁJEZDY DO FRANCIE
Organizujeme zájezdy do francouzských vinařských regionů, spojené s návštěvou vinařů, ochutnávkou vín a místní gastronomie. Naši vinaři Vám rádi představí svá vína spolu s místními typickými specialitami. Sdělte nám Vaši představu o programu a rozpočtu, ostatní zařídíme!
 
MOŽNOST ODPOČTU DPH
Šetřte Váš rozpočet - tiché víno označené firemním logem nebo názvem firmy, je daňově uznatelným výdajem (do 500 Kč bez DPH/ks, vč. balení) a lze si jej jako propagační předmět odečíst z daňového základu.
 firemni-vino-winam-nabidka

firemni-vino-proc-winam

firemni-vino-kvalitni-winam

firemni-vino-winam-od-139

firemni-vino-winam-od-169

firemni-vino-winam-luxusni

firemni-vino-winam-eco-obal

firemni-vino-winam-papirove-obaly

firemni-vino-winam-kontakty

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz