Kořenité cuvée z jižní Rhôny jako dárek

Příjemné harmonické cuvée z odrůd Grenache a Syrah pro každou příležitost z družstevního vinařství na úpatí hory Mont Ventoux z údolí Rhôny s vůní černých třešní, borůvek a ostružin a s měkkými, kulatými tříslovinkami potěší každého milovníka vín.

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.

Sada obsahuje:
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
21.4.2021
do 3 dnů
269 Kč / ks
Kategorie: FRANCOUZSKÁ VÍNA V DÁRKOVÉM BALENÍ
REGION: Francie, Vallée du Rhône
APELACE: AOC Ventoux

1x Caveau de Beaumont du Ventoux - Ventoux Tradition, Rouge, 2018

Velmi příjemně pitelné vyvážené cuvée z družstevního vinařství na úpatí hory Mont Ventoux z údolí Rhôny s vůní černých třešní, borůvek a ostružin s měkkými, kulatými tříslovinkami vhodné pro každou příležitost. Doporučujeme k zejména ke grilovaným pokrmům z tmavého i světlého masa, k zeleninovým pokrmům nebo salátům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsbeaumont-ventouxcom-logo-1488882057Cave de Beaumont Rhône

La Cave Coopérative de Beaumont du Ventoux

Společné družstvo vinařů bylo založeno 14. března 1929 jako výsledek společné iniciativy 95 vinařů v okolí malebných vrcholů hory Ventoux. Po citelné devastaci v průběhu 2. světové války se vinařské družstvo začalo modernizovat, v roce 1973 vstoupilo do prestižního klubu AOC a dnes hospodaří na 240 ha, na kterých pěstují zejména odrůdy Grenache Noir, Syrah, Marselan, Roussane, Grenache Blanc, Clairette, Merlot a Cinsault. 

Vinice se nacházejí na úpatí hory Mont Ventoux v nadmořské výšce 300 až 500 m n.m - právě nadmořská výška, diverzita terroiru a kvalita půdy dává vínům jejich originalitu a výraznou aromatičnost.

Kontaktní informace:
Adresa:
CAVEAU DE BEAUMONT DU VENTOUX, 2 480 Route de Malaucène 84330 Le Barroux France
Email: caveau.beaumont@orange.fr
Web: https://beaumont-ventoux.com/fr/