Burgundské barikové Chardonnay & Duo delikates

Luxusní barikové Chardonnay z nejlepších vinic Burgundska, klasifikovaných jako 1er Cru s chutí a vůní grilovaných mandlí, máslových sušenek a hřebíčku v dárkové kazetě s neméně výjimečnými francouzskými delikatesami - pochoutkou z kachního a račího masa, macerovaného v Armagnacu a delikatesou z kachních prsíček, pstruha a šalotky.  Skvěle chutnají s čerstvým venkovským chlebem.

SADA OBSAHUJE:

1x Truite au Magret de Canard Fumé - Pochoutka ze pstruha a uzených kachních prsou se šalotkou
1x Canard aux Queues d'Écrevisses marinées à l'Armagnac - Pochoutka z kachního masa a račích ocasů, marinovaných v Armagnacu
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
1.2.2021
do 3 dnů
Značka: Vignoble Angst
899 Kč / ks 743 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ SETY PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Bourgogne
APELACE: AOC Bourgogne

Domaine de la Tour - Montagny 1er Cru, Blanc 2014

Aromatické, intenzivní aroma šarmantního Chardonnay pochází z nejlepších vinic vinařství v apelaci Montagny 1er Cru v Côte Chalonnaise. Víno má atraktivní vůni rozpuštěného másla a grilovaných mandlí, s příjemně zakomponovaným buketem koření, tabáku a toastu. Má plné tělo a velmi dlouhý mandlový závěr. Doporučujeme k plodům moře, pokrmům z ryb se smetanovými omáčkami, drůbeži, kachně, zeleninovým pokrmům nebo sýrům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Vignoble Angst

Vinařství Angst rozkládá na území několika obcí v apelacích Chablis a Grand Auxerrois, především v obcích Chablis a Courgis. Antoine pracoval dlouhá léta jako obchodník s vínem a v roce 2009 si splnil svůj sen, koupil si vlastní vinice a začal vyrábět vlastní vína. Pomalu zvětšovali svoje parcely a dnes již hospodaří na 8 ha. Pěstují zejména dvě odrůdy vinné révy Burgundska: Chardonnay a Pinot Noir a vyrábějí vína v apelacích Chablis, Petit Chablis, Chablis Premier Cru, Irancy, Bourgogne Blanc a Rosé a také Crémant de Bourgogne. Jejich cílem je, aby jejich vína co nejvíce zrcadlila pravý terroir Burgundska.

Kontaktní informace:
Adresa:
1 rue Pasteur, 89230 Pontigny, France
Email: vignobleangst@orange.fr
Web: https://www.vignobleangst.com/