Burgundské barikové Chardonnay & Duo delikates

Šarmantní Chardonnay z těch nejlepších burgundských vinic v apelaci Montagny 1er Cru, zušlechťované v barikovém sudu. Má atraktivní vůni zelených jablek, čerstvého sena, hřebíčku a máslových sušenek a příjemně zakomponovaný barikový buket oříšků, hřebíčku a karmadomu. Má plné tělo a dlouhý závěr plný barikových kořenitých tónů. Dodáváme v dárkové kazetě s neméně výjimečnými francouzskými delikatesami - pochoutkou z kachního a račího masa, macerovaného v Armagnacu a delikatesou z kachních prsíček, pstruha a šalotky.  Skvěle chutnají s čerstvým venkovským chlebem.

SADA OBSAHUJE:

1x Truite au Magret de Canard Fumé - Pochoutka ze pstruha a uzených kachních prsou se šalotkou
1x Canard aux Queues d'Écrevisses marinées à l'Armagnac - Pochoutka z kachního masa a račích ocasů, marinovaných v Armagnacu
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
22.4.2021
do 3 dnů
899 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ SADY VÍN PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Bourgogne
APELACE: AOC Bourgogne

Domaine de la Tour - Montagny 1er Cru, Blanc 2015

Výrazně barikové opulentní Chardonnay z nejlepších vinic vinařství Domaine de la Tour v apelaci Montagny 1er Cru v burgundském Côte Chalonnaise. Víno má atraktivní vůni zelených jablek, čerstvého sena, hřebíčku a máslových sušenek a příjemně zakomponovaný barikový buket oříšků, hřebíčku a karmadomu. Má plné tělo a dlouhý závěr plný barikových kořenitých tónů. Doporučujeme k plodům moře, pokrmům z ryb se smetanovými omáčkami, drůbeži, kachně, zeleninovým pokrmům nebo sýrům.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IF Avatar autora | 19.3.2021
jsem spokojena dekuji

logo-vignerons-independants

Domaine de la Tour

Historie vinařství Domaine de la Tour se začíná psát v roce 1950, kdy rodina Joblot zakoupila první vinice v burgundské apelaci. Nyní vinařství hospodaří na 30 ha v oblasti Côte Challonaise a Côte de Beaune, z toho 3 ha jsou zařazeny jako Premier Cru. Většina vinic je orientována na jihovýchod, převažující půdy jsou jílovito-vápenité, přičemž jíl získává různé zbarvení. Některé z parcel leží v místech, kde mniši v minulosti pěstovali vína pro slavné l’Abbaye de Cluny. V nabídce vinařství najdete Pinot Noir ze slavné apelace Mercurey nebo typicky burgudské odrůdy Chardonnay a Aligoté.

Kontaktní informace:
Adresa: La Tour, 71390 Saint-Vallerin, France
Email: joblot.fabrice@orange.fr
Web: http://www.joblot-domainedelatour.com