NOVOROČENKY, VISAČKY A BLAHOPŘÁNÍ

 

Chcete být originální a odlišit se? Ve spolupráci s designovým studiem ArtofMarcela nabízíme možnost originálního vlastního designu visaček na láhve, novoročenek nebo blahopřání, který bude odpovídat Vašim požadavkům a hodnotám Vaší společnosti. Neváhejte nás kontaktovat rádi pro Vás připravíme nabídku na míru.

 

V naší nabídce najdete:

  • Visačky na láhve s Vaším logem jsou oblíbeným doplňkem dárkových vín. Visačky je možno dodávat v setech s motivy novoročních přání, je možné je doplnit logem nebo krátkým reklamním sdělením. Jsou opatřeny pruženkou nebo jutovým provázkem, popř. se navlékají na hrdlo láhve. 
  • Novoročenky a blahopřání s Vaším logem nebo krátkým reklamním sdělením jsou vhodným doplňkem dárkových setů vín - máte garanci, že si Váš obchodní partner v rámci svého degustačního večera připomene spolupráci s Vaší společností.

 

 

  • Samolepící kontra-etikety s Vaším logem nebo krátkým reklamním sdělením jsou vhodným spojením příjemného s užitečným - máte garanci, že si Váš obchodní partner v rámci svého degustačního večera připomene spolupráci s Vaší společností.

 

 

Jednoduše nás kontaktujte a nechte si připravit nabídku právě pro Vás!

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz