Pro firmy - Dárkové balení 2 vín v kartonové krabičce

Dárkové víno v papírové krabičce z vroubkovaného kartonu v přírodním stylu, zabalené do celofánu a převázané atlasovou stuhou. Dárkové balení doplníme Vašim logem nebo blahopřáním. Velmi oblíbený a atraktivní dárek pro Vaše obchodní partnery. 

Foto je pouze ilustrační - vybírejte z široké nabídky dárkových balení vín s degustačními skleničkami a nebo z kompletní nabídky vín v našem eshopu - vína a skleničky můžeme flexibilně kombinovat. Kontaktujte nás - připravíme pro Vás nabídku přesně podle Vašich potřeb.
 
Uvedená cena platí při objednání 2 ks vín z údolí Rhôny z vinařství Caveau de Beaumont v dárkovém balení.
Můžeme doručit do:
20.4.2021
2-3 týdny
489 Kč / ks
Kategorie: FIREMNÍ VÍNO
REGION: Francie, Côtes du Rhône
APELACE: AOC Ventoux
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsbeaumont-ventouxcom-logo-1488882057Cave de Beaumont Rhône

La Cave Coopérative de Beaumont du Ventoux

Společné družstvo vinařů bylo založeno 14. března 1929 jako výsledek společné iniciativy 95 vinařů v okolí malebných vrcholů hory Ventoux. Po citelné devastaci v průběhu 2. světové války se vinařské družstvo začalo modernizovat, v roce 1973 vstoupilo do prestižního klubu AOC a dnes hospodaří na 240 ha, na kterých pěstují zejména odrůdy Grenache Noir, Syrah, Marselan, Roussane, Grenache Blanc, Clairette, Merlot a Cinsault. 

Vinice se nacházejí na úpatí hory Mont Ventoux v nadmořské výšce 300 až 500 m n.m - právě nadmořská výška, diverzita terroiru a kvalita půdy dává vínům jejich originalitu a výraznou aromatičnost.

Kontaktní informace:
Adresa:
CAVEAU DE BEAUMONT DU VENTOUX, 2 480 Route de Malaucène 84330 Le Barroux France
Email: caveau.beaumont@orange.fr
Web: https://beaumont-ventoux.com/fr/