Víno pro firmy - sada 2 elegantních vín z údolí Rhôny

Elegantní duo z vinic na úpatí Mont Ventoux v údolí Rhôny: Rustikální červené je vyrobeno z oblíbených odrůd Grenache a Syrah, aromatické bílé víno s jemnou vůní petrklíčů z odrůd Roussane, Clairette a Grenache Blanc.
 
Dodáváme v dárkové papírové krabici v přírodním stylu s dřevitou vlnou, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Papírová krabička v přírodním stylu
2-3 týdny
399 Kč / ks 330 Kč bez DPH
Kategorie: FIREMNÍ VÍNO
REGION: Francie, Côtes du Rhône
APELACE: AOC Ventoux
Velmi příjemně pitelné vyvážené cuvée z družstevního vinařství na úpatí hory Mont Ventoux z údolí Rhôny s vůní černých třešní, borůvek a ostružin s měkkými, kulatými tříslovinkami vhodné pro každou příležitost. Doporučujeme k zejména ke grilovaným pokrmům z tmavého i světlého masa, k zeleninovým pokrmům nebo salátům
 

Aromatické cuvée s delikátní vůní květů hlohu, sedmikrásek a petrklíčů z družstevního vinařství na úpatí hory Ventoux v údolí Rhôny s jemnou ovocnou chutí nektarinek a grapefruitů, vhodné pro jakoukoliv přiležitost - k posezení s přáteli nebo ke grilovacím párty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsbeaumont-ventouxcom-logo-1488882057Cave de Beaumont Rhône

La Cave Coopérative de Beaumont du Ventoux

Společné družstvo vinařů bylo založeno 14. března 1929 jako výsledek společné iniciativy 95 vinařů v okolí malebných vrcholů hory Ventoux. Po citelné devastaci v průběhu 2. světové války se vinařské družstvo začalo modernizovat, v roce 1973 vstoupilo do prestižního klubu AOC a dnes hospodaří na 240 ha, na kterých pěstují zejména odrůdy Grenache Noir, Syrah, Marselan, Roussane, Grenache Blanc, Clairette, Merlot a Cinsault. 

Vinice se nacházejí na úpatí hory Mont Ventoux v nadmořské výšce 300 až 500 m n.m - právě nadmořská výška, diverzita terroiru a kvalita půdy dává vínům jejich originalitu a výraznou aromatičnost.

Kontaktní informace:
Adresa:
CAVEAU DE BEAUMONT DU VENTOUX, 2 480 Route de Malaucène 84330 Le Barroux France
Email: caveau.beaumont@orange.fr
Web: https://beaumont-ventoux.com/fr/