Alsaský Sylvaner & Hořčice 4 příchutí

Příjemně ovocný alsaský Sylvaner se svěží citrusovou chutí a vůní květů hlohu, trnky a jarních petrklíčů. Nabízíme v dárkovém setu společně  se sadou tradičních francouzských hořčic ve 4 příchutích. Skvělý dárek pro milovníky suchých alsaských vín.

SADA OBSAHUJE:

1x Sada 4 francouzských hořčic - tradiční dijonská, podle starých receptur, s perníkem, s černým rybízem
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
1.2.2021
do 3 dnů
409 Kč / ks 338 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ SETY PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Alsace
APELACE: AOC Alsace

Domaine Anstotz, Sylvaner BIO 2019 

Velmi příjemné alsaské Sylvánské  se svěží citrusovou chutí a vůní květů hlohu, trnky a jarních petrklíčů. Suchý alsaský Sylvaner nabízí tradičně vysokou kvalitu alsaských vín za příznivou cenu. Vhodný k jednoduchým pokrmům z ryb, zeleninovým salátům nebo studené kuchyni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantslogo-anstotz-vignerons-130

Domaine Anstotz et Fils

Vinařství Domain Anstotz et Fils najdeme 25 km západně od Štrasburku. Rodinné hospodářství sklízelo poprvé hrozny ze svých vinic v roce 1950 a od té doby již čtvrtá generace pokračuje v této vinařské tradici.

Dnes vinařství obdělává 15 ha vinic a od roku 2012 se pyšní certifikátem biologického zemědělství. Vinifikace a zrání vín na kvasinkách probíhá ve velkých dubových sudech, jejichž stáří je u těch nejstarších 80 až 120 let. Právě z těchto sudů vznikají nejvíce otevřená a nejvíce aromatická vína.

Vinařství je pravidelně oceňováno na různých soutěžích - zejména jejich rieslingy se pravidelně umisťují na předních místech v prestižním žebříčku Guide Hachette

Kontaktní informace:
Adresa: 11 rue des Hirondelles, 67310 Balbronn, France
Email:  
Web: www.domaine-anstotz.fr