DÁRKOVÝ SET - Crémant d'Alsace + 2 skleničky

Oblíbený Crémant z Alsaska z biologických vinic pana Anstotze, který je směsí odrůd Pinot Blanc, Riesling a Pinot Gris.  Výjimečně jemné, strukturované a přitom výrazně ovocné svěží šumivé víno je typickým představitelem alsaských Crémantů. V doprovodu se stylovými skleničkami potěší každého milovníka vína!!!
Dodáváme v papírové krabičce v přírodním stylu.
 
Sada obsahuje:
2x Sklenička na šumivé víno s nápisem "Crémant" a okrasným listem révy
1x Dárková krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
2.10.2020
do 3 dnů
589 Kč / ks 487 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Alsace
 
Velmi oblíbené šumivé víno z Alsaska, proslulý Crémant d'Alsace z vinařství Domaine Anstotz et Fils, které již léta hospodaří s certifikátem biologického zemědělství. Toto velmi osvěžující jemně perlivé víno bylo vyrobeno kupáží 70% Pinotu Blanc, který se stará o strukturované tělo, 20% Rieslingu, který dává vínu jeho plnost a sílu a 10% Pinotu Gris, který vínu dodává jeho ovocnou vůni. Hodí se dobře jako aperitiv nebo na konec menu k dezertům.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantslogo-anstotz-vignerons-130

Domaine Anstotz et Fils

Vinařství Domain Anstotz et Fils najdeme 25 km západně od Štrasburku. Rodinné hospodářství sklízelo poprvé hrozny ze svých vinic v roce 1950 a od té doby již čtvrtá generace pokračuje v této vinařské tradici.

Dnes vinařství obdělává 15 ha vinic a od roku 2012 se pyšní certifikátem biologického zemědělství. Vinifikace a zrání vín na kvasinkách probíhá ve velkých dubových sudech, jejichž stáří je u těch nejstarších 80 až 120 let. Právě z těchto sudů vznikají nejvíce otevřená a nejvíce aromatická vína.

Vinařství je pravidelně oceňováno na různých soutěžích - zejména jejich rieslingy se pravidelně umisťují na předních místech v prestižním žebříčku Guide Hachette

Kontaktní informace:
Adresa: 11 rue des Hirondelles, 67310 Balbronn, France
Email:  
Web: www.domaine-anstotz.fr