PŘÍRODNÍ VÍNA & SKLENIČKY

Dárková balení s přírodními a biodynamickými víny ocení všichni, jež minují osobitá vína, vyráběná bez chemických přísad a šetrně k životnímu prostředí. Přírodní vína kvasí pouze za přítomnosti přírodních kvasinek, jsou vyráběná bez přidaného oxidu siřičitého a většinou neprochází filtrací, tj. vína jsou více či méně kalná - tato skutečnost jim však přidává na výraznosti.

Biodynamická vína jsou oceňována zejména pro jejich čistotu a opravdovost. Biodynamické hospodaření je více než zemědělství, je životní filosofií, která se odráží také ve vínech. Podívejte se, co to znamená, hospodařit biodynamicky - zjistíte, že stojí za to ochutnat některé z těchto výjimečných vín! 

Potřebujete dárek, který je spojením pomíjivého zážitku z ušlechtilého vína a trvalé připomínky slavnostního okamžiku? Dárková balení se skleničkami jsou tou pravou volbou. Připravili jsme pro Vás výběr těch nejoblíbenějších francouzských vín a vložili je do dárkových kazet - nabízíme minimalistické nebo elegantní křišťálové skleničky s dekorem, luxusní ručně ryté sklo s různými dekory či elegantní tónované skleničky. Nechte se uchvátit jejich křehkým půvabem a darujte užitečný a hodnotný dárek!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás - pomůžeme Vám s výběrem a připravíme dárkové balení na míru. Jakmile vyberete správný dárek, dopřejte mu slavnostní kabátek - nabízíme dekorativní dárkový celofán za symbolickou 1 Kč nebo luxusní dárkové dekorace se saténovými stuhami či pavím peřím. Nezapomeňte k Vašemu dárku přidat kartičku s osobním blahopřáním! 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
1 položek celkem

Cena

889890
1889890
Vánoční dárek
889 Kč / ks

Ušlechtilé cuvée z odrůd Cabernet Sauvignon a Merlot z biodynamického vinařství v samém srdci Bordeaux s elegantním...

Kód: 4445
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz