Pro firmy - Dárkové balení vína s degustačními skleničkami

Dárkové víno v papírové krabičce z vroubkovaného kartonu v přírodním stylu, doplněné degustačními skleničkami, zabalené do celofánu a převázané atlasovou stuhou. Dárkové balení doplníme Vašim logem nebo blahopřáním. Atraktivní a užitečný dárek pro Vaše obchodní partnery. 

Foto je pouze ilustrační - vybírejte z široké nabídky dárkových balení vín s degustačními skleničkami a nebo z kompletní nabídky vín v našem eshopu - vína a skleničky můžeme flexibilně kombinovat. Kontaktujte nás - připravíme pro Vás nabídku přesně podle Vašich potřeb.
 
Uvedená cena platí při objednání 1 ks dárkového balení polosuchého šumivého vína z Loiry od Famille Lebas se 2 degustačními skleničkami typu "Zlaté confetti"
Můžeme doručit do:
20.4.2021
2-3 týdny
Značka: Famille Lebas
549 Kč / ks
Kategorie: FIREMNÍ VÍNO
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Famille Lebas
Vinařství Famille Lebas vede společně otec se synem. Rodinná vinařská tradice se datuje již od roku 1789, kdy rodina začala hospodařit na vinicích v La Haie Trois Sous v údolí řeky Loiry.  Dnes se vinice rozkládají na 24 ha v blízkém okolí vinařství, asi 20 km od města Nantes.

Vinařství pěstuje tradiční odrůdy této oblasti - Melon de Bourgogne (Muscadet), Gros Plant, Sauvignon Gris, Gewurstraminer, Gamay a Merlot.

Kontaktní informace:
Adresa: 405 la Haie 3 sous, 44690 Maisdon-sur-Sèvre, Francie
E-mail: herve.lebas@neuf.fr
Web: http://www.famille-lebas.com/