Delikátní 5-leté šampaňské v dárkovém balení

Exkluzivní suché šampaňské, které zrálo dlouhých 5 let v láhvi před degoržováním vyniká velmi jemným perlením a delikátní vůní máslových sušenek a svěžího citrusového ovoce. Bylo vyrobeno z tradičních odrůd Champagne - Chardonnay, Pinot Noir a Meunier. Vysoká kvalita za výhodnou cenu. Dodáváme v krabičce v přírodním designu s průhledem.
 
Sada obsahuje:
Můžeme doručit do:
4.3.2021
do 3 dnů
699 Kč / ks 578 Kč bez DPH
Kategorie: FRANCOUZSKÁ VÍNA V DÁRKOVÉM BALENÍ
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
Vinařství pana Viota hospodaří na vinicích v Champagne již 4.generaci. Toto cuvée vzniklo scelením vín z více ročníků a zrálo v láhvi 5 let před degoržováním. Díky dlouhému zrání překvapí mohutnou záplavou velmi jemných bublinek, chutí a vůní svěžího citrusového ovoce a máslových sušenek. Kvalitní šampaňské za rozumnou cenu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

logo-vignerons-independants 

Champagne A.Viot&Fils
Vinařství Champagne A.Viot&Fils je situováno v Colombé la Fosse v srdci nejjižnějšího šampaňského regionu Côte de Bar. Na svých 8 ha vinic, kde hospodaří již od roku 1921, najdete tradiční šampaňské odrůdy Pinot Noir, Chardonnay a Pinot Meunier. Pan Viot vyrábí  svá vína z vlastních hroznů podle časem ověřených rodinných tradic. Jeho sklep je vybaven moderním lisem, nerezovými nádržemi s termoregulací s kapacitou více než 1000 l a vlastní lahvovací linkou a degoržovacím zařízením. Podzemní sklepy, kde je uloženo na 300 000 lahví k pomalému stárnutí, jsou výborně izolovány a vylučují tak jakýkoliv teplotní šok pro ukladněné víno. Lahve v něm zrají od 3 do 10 let, v závislosti na typu cuvée a svůj život konční na vašich stolech, aby vám udělaly radost, třeba jako aperitiv.
Kontaktní informace:
Adresa:
67 Grande Rue, 10200 Colombé la Fosse, France
Email: champagneviot@wanadoo.fr
Web: https://a-viot-et-fils.plugwine.com