Luxusní 5-leté šampaňské & 2 svatební skleničky

Noblesní šampaňské cuvée, vyrobené scelením svůdného Chardonnay, ovocného Meunier a strukturovaného Pinot Noiru, které zrálo v láhvi dlouhých 5 let před degoržováním. Nabízí delikátní perlení, svěží chuť a vůni citrusového ovoce, zelených jablek a máslových sušenek. Nabízíme v luxusním dárkovém balení s párem svatebních skleniček v modré papírové krabici se saténovou výstelkou. Dodáváme také ve variantě s červenou krabicí (uveďte do poznámky v objednávce).

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační skleničky 180 ml se svatebním dekorem, výška 24 cm
1x Papírová krabice modrá s bílou dekorační látkou

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
1 349 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
JAKO DÁREK: Se skleničkami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: 40% Chardonnay, 10% Meunier, 50% Pinot noir
 
Noblesní cuvée z vinařství pana Viota v Côtes de Bar v Champagni, které vzniklo scelením tří tradičních odrůd regionu - svůdného Chardonnay, ovocného Meunier a strukturovaného Pinot Noiru a v temných sklepech vinařství zrálo v láhvi dlouhých 5 let před degoržováním. Nabízí mohutnou záplavu jemných bublinek, svěží chuť a vůni citrusového ovoce, zelených jablek a máslových sušenek. Exkluzivní šampaňské za rozumnou cenu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: