Luxusní dárkový set - šampaňské a 2 skleničky

Elegantní pravé šampaňské z vinařství Michel Marcoult se pyšní neuvěřitelnými 14 medailemi a nabízí bohatou osvěžující chuť grapefruitu a broskví. Exkluzivně nabízíme se 2 degustačními skleničkami v dárkovém balení. Luxusní dárek se zaručeným úspěchem za skvělou cenu.
 
Nabízíme ve verzi BRUT nebo DEMI-SEC
 
Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
1x Champagne Michel Marcoult - Brut Tradition, Blanc
2x degustační sklenička "Champagne Marcoult"
1x Papírová krabice v přírodním stylu
2-3 týdny
899 Kč / ks 743 Kč bez DPH
Kategorie: FIREMNÍ VÍNO
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
 
Tradiční cuvée vinařství pana Michel Marcoulta z regionu Côtes de Sézanne. Naprostý šampion, vyrobený spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noir, který se pyšní neuvěřitelnými 16 oceněními a medailemi! Čistá zlatá barva, elegantní jasmín, meruňky a broskve, jemná kyselinka, čerstvé ovoce s lehce minerálním závěrem. Můžeme servírovat jako aperitiv, ke grilovaným rybám a bílým masům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

 
Champagne Michel Marcoult 
 
Vinařství Champagne Michel Marcoult je rodinný podnik, založený v roce 1967 v Barbonne-Fayel v apelaci Côte de Sézanne nadšeným milovníkem vína Francisem Marcoultem. Dnes vinařství vede jeho syn Michel, který pokračuje v tradiční výrobě šampaňského. Vinařství vlastní parcely ve 3 různých terroirech - Côte de Sézanne, Côte de Bar a Côte du Vitryat - z této diverzity těží jejich vína, která vynikají bohatou strukturou a mnohovrstnatým aroma. Od roku 2004 se vinohradnictví věnuje také Michelův syn Julian, který se nebojí experimentovat a pod jeho vedením vznikají jedinečná cuvée. Přijměte naše pozvání a odhalte výsledky jeho imaginace!
 
Kontaktní informace:
Adresa: 12 route de queudes, 51120 Barbonne-Fayel, France
Email: champagne.marcoult@gmail.com
Web: https://www.champagne-marcoult.com/