Medailové Rosé & 2 skleničky

Noblesní harmonické rosé z vinařské oblasti Champagne, ověnčené neuvěřitelnými 14 medailemi s plnou ovocnou chutí jahod, třešní, zralých nektarinek a zralého rybízu, které se snoubí s rozpustilým perlením a bohatou chutí červených citrusů, nektarinek a máslového pečiva - suché a přesto sladce ovocné. Nabízíme se 2 degustačními skleničkami v dárkovém balení. Luxusní dárek se zaručeným úspěchem za skvělou cenu, zejména pro dámy. 

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační sklenička 180 ml s nápisem "Champagne", výška 23,5 cm
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
20.4.2021
do 3 dnů
1 199 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 50% Chardonnay, 50% Pinot Noir
ROČNÍK: směs ročníků
 
Noblesní, harmonické růžové šampaňské z vinařství pana Michela Marcoulta z regionu Côtes de Sézanne je esencí všeho, co byste měli čekat od růžového šumivého vína z Champagne. Víno bylo vyrobeno z 50% Chardonnay a z 50% Pinotu Noir. Pyšní se sytě jahodovou barvou a širokým spektrem ovocných vůní jahod, třešní, zralých nektarinek a červeného rybízu, které se snoubí s rozpustilou perlivou chutí červených citrusů, nektarinek a máslového pečiva. Suché a přesto sladce ovocné -  a navíc se může pochlubit neuvěřitelnými 14 oceněními z různých soutěží! Podáváme k předkrmům, k rybám a plodům moře nebo ovocným dezertům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

 
Champagne Michel Marcoult 
 
Vinařství Champagne Michel Marcoult je rodinný podnik, založený v roce 1967 v Barbonne-Fayel v apelaci Côte de Sézanne nadšeným milovníkem vína Francisem Marcoultem. Dnes vinařství vede jeho syn Michel, který pokračuje v tradiční výrobě šampaňského. Vinařství vlastní parcely ve 3 různých terroirech - Côte de Sézanne, Côte de Bar a Côte du Vitryat - z této diverzity těží jejich vína, která vynikají bohatou strukturou a mnohovrstnatým aroma. Od roku 2004 se vinohradnictví věnuje také Michelův syn Julian, který se nebojí experimentovat a pod jeho vedením vznikají jedinečná cuvée. Přijměte naše pozvání a odhalte výsledky jeho imaginace!
 
Kontaktní informace:
Adresa: 12 route de queudes, 51120 Barbonne-Fayel, France
Email: champagne.marcoult@gmail.com
Web: https://www.champagne-marcoult.com/