Ročníkové šampaňské se 2 skleničkami

Rafinované a svůdné aroma čerstvých mandlí, květů pomerančovníku a žlutého citrónu, svěží a šťavnatá chuť citrusů, sušeného ovoce a bílých broskví - to jsou atributy tohoto elegantního šampaňského, vyrobeného spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noir z výjimečného ročníku 2012. Skvělý vstup do světa šampaňských vín pro znalce i amatéry! Exkluzivně nabízíme se 2 degustačními skleničkami v dárkovém balení.

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační sklenička 9,5 cl s logem vinařství a nápisem "Champagne", výška 17 cm
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
1 249 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
JAKO DÁREK: Se skleničkami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: 100% Chardonnay
Ročník: 2012
 
Rafinované a svůdné aroma čerstvých mandlí, květů pomerančovníku a žlutého citrónu, svěží a šťavnatá chuť citrusů, sušeného ovoce a bílých broskví - to jsou atributy tohoto elegantního šampaňského, vyrobeného spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noir z výjimečného ročníku 2012. Skvělý vstup do světa šampaňských vín pro znalce i amatéry. Vychutnejte si jej bez doprovodu, nebo s jednoduchými pokrmy z ryb nebo sýrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: