Ročníkové šampaňské se 2 skleničkami

Rafinované a svůdné aroma čerstvých mandlí, květů pomerančovníku a žlutého citrónu, svěží a šťavnatá chuť citrusů, sušeného ovoce a bílých broskví - to jsou atributy tohoto elegantního šampaňského, vyrobeného spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noir z výjimečného ročníku 2012. Skvělý vstup do světa šampaňských vín pro znalce i amatéry! Exkluzivně nabízíme se 2 degustačními skleničkami v dárkovém balení.

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační sklenička 9,5 cl s logem vinařství a nápisem "Champagne", výška 17 cm
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
4.3.2021
do 3 dnů
1 249 Kč / ks 1 032 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 100% Chardonnay
ROČNÍK: 2012
 
Rafinované a svůdné aroma čerstvých mandlí, květů pomerančovníku a žlutého citrónu, svěží a šťavnatá chuť citrusů, sušeného ovoce a bílých broskví - to jsou atributy tohoto elegantního šampaňského, vyrobeného spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noir z výjimečného ročníku 2012. Skvělý vstup do světa šampaňských vín pro znalce i amatéry. Vychutnejte si jej bez doprovodu, nebo s jednoduchými pokrmy z ryb nebo sýrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

 
Champagne Michel Marcoult 
 
Vinařství Champagne Michel Marcoult je rodinný podnik, založený v roce 1967 v Barbonne-Fayel v apelaci Côte de Sézanne nadšeným milovníkem vína Francisem Marcoultem. Dnes vinařství vede jeho syn Michel, který pokračuje v tradiční výrobě šampaňského. Vinařství vlastní parcely ve 3 různých terroirech - Côte de Sézanne, Côte de Bar a Côte du Vitryat - z této diverzity těží jejich vína, která vynikají bohatou strukturou a mnohovrstnatým aroma. Od roku 2004 se vinohradnictví věnuje také Michelův syn Julian, který se nebojí experimentovat a pod jeho vedením vznikají jedinečná cuvée. Přijměte naše pozvání a odhalte výsledky jeho imaginace!
 
Kontaktní informace:
Adresa: 12 route de queudes, 51120 Barbonne-Fayel, France
Email: champagne.marcoult@gmail.com
Web: https://www.champagne-marcoult.com/