Polosuché šampaňské v luxusní kazetě se 2 skleničkami

Lahodné pravé šampaňské s vyšším obsahem cukru z vinařství Michel Marcoult vyrobené spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noiru.Má čistou, zlatou barvu a elegantní vůni jasmínu, limetky, višní a máslových sušenek. Chuť je lahodná, příjemně ovocná s tóny nektarinek, granátového jablka, mandlí a vanilky. Nabízíme v luxusní krabičce se saténovým aranžmá společně s párem skleniček z rytého skla s nápisem "Champagne" a dekorem vinné révy.

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační sklenička 230 ml s nápisem "Champagne" a dekorem révy, výška 27,5 cm
1x Dárková krabice vínové barvy se zlatým saténem

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
1 499 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
JAKO DÁREK: Se skleničkami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Polosuché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: 60% Chardonnay, 40% Pinot noir
Ročník: směs ročníků
 
Malý experiment z vinařství pana Michel Marcoulta z regionu Côtes de Sézanne v regionu Champagne. Šampaňské s vyšší dozáží cukru vyrobené spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noiru. Má čistou, zlatou barvu a elegantní vůni jasmínu, limetky,  višní a máslových sušenek. Velmi jemné delikátní perlení pohladí na patře - chuť je lahodná, příjemně ovocná s tóny nektarinky, granátového jablka, mandlí a vanilky. Dochuť je dlouhá, s hořkým grapefruitem v závěru. Chutná skvěle s ovčími sýry, sýry s modrou plísní, čokoládovými nebo ovocnými dezerty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: