Šampaňské Demi-Sec v dárkovém balení

Elegantní pravé šampaňské z vinařství Michel Marcoult, vyrobené ze svůdného Chardonnay a charismatického Pinot noiru s osvěžující chutí grapefruitu a broskví. Nabízíme v polosuché verzi s vyšší dozáží cukru. Luxusní dárek s garancí kvality za skvělou cenuDodáváme v dárkové krabičce s přírodním designem včetně dřevité vlny.
 
Sada obsahuje:
Můžeme doručit do:
3.12.2020
do 3 dnů
759 Kč / ks 627 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
Malý experiment z vinařství pana Michel Marcoulta z regionu Côtes de Sézanne. Šampaňské s vyšší dozáží cukru vyrobené spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noir. Čistá zlatá barva, čerstvé meruňky a broskve, jemná kyselinka, vůně mandlí s lehce minerálním závěrem. Chutná skvěle s ovčími sýry, sýry s modrou plísní, čokoládovými nebo ovocnými dezerty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Champagne Michel Marcoult
Vinařství Champagne Michel Marcoult je rodinný podnik, založený v roce 1967 v Barbonne-Fayel v apelaci Côte de Sézanne nadšeným milovníkem vína Francisem Marcoultem. Dnes vinařství vede jeho syn Michel, který pokračuje v tradiční výrobě šampaňského. Vinařství vlastní parcely ve 3 různých terroirech - Côte de Sézanne, Côte de Bar a Côte du Vitryat - z této diverzity těží jejich vína, která vynikají bohatou strukturou a mnohovrstnatým aroma. Od roku 2004 se vinohradnictví věnuje také Michelův syn Julian, který se nebojí experimentovat a pod jeho vedením vznikají jedinečná cuvée. Přijměte naše pozvání a odhalte výsledky jeho imaginace!
 
Kontaktní informace:
Adresa: 12 route de queudes, 51120 Barbonne-Fayel, France
Email: champagne.marcoult@gmail.com
Web: https://www.champagne-marcoult.com/