Suchý Crémant & 2 skleničky z rytého skla

Ušlechtilé šumivé víno z údolí řeky Loiry, vyrobené ze směsi odrůd Chenin Blanc a Cabernet Franc může svou jemností a výrazem směle soutěžit s kolegy z Champagne. Crémant je energický, osvěžující, s chutí a vůní bílých broskví, pomela a mandlí - velmi jemné bublinky jej činí elegantním a lahodným. Darujte ódu na radost z Loiry - dokonalý zážitek za skvělou cenu. Dodáváme spolu s křišťálovými skleničkami ve tvaru tulipánu s rytým nápisem "Crémant" a dekorem vinné révy. 

SADA OBSAHUJE:

2x Sklenička na šumivé víno 180 ml ve tvaru tulipánu s nápisem "Crémant", výška 22,5 cm
1x Dárková krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
669 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
JAKO DÁREK: Se skleničkami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Crémant de Loire
Odrůda: 70% Chenin, 30% Cabernet Franc
Ročník: směs ročníků
 

Vinařství Domaine des Coutures v apelaci Saumur v údolí řeky Loiry se již 6 generací řadí k těm, kteří řadí kvalitu na nejvyšší příčku a tento šumivý Crémant de Loire je toho důkazem. Byl vyroben ze 70% Cheninu Blanc a 30% Cabernetu franc a zrál 9 měsíců v láhvi před degoržováním. Je energický, osvěžující, s chutí a vůní bílých broskví, pomela a mandlí - velmi jemné bublinky jej činí elegantním a lahodným. Doporučujeme k zeleninovým salátům, ovocným nebo čokoládovým dezertům nebo jako aperitiv.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: