Ušlechtilé 5-leté šampaňské & 2 skleničky

Ušlechtilé šampaňské, které odpočívalo dlouhých 5 let v láhvi, s komplexní vůní sušených meruněk, oříšků a kávových tónů. Chuť je plná, bohatá s jemnými tóny pomerančovníku, kompotovaného ovoce, medu a minerálů. Nabízíme v dárkovém balení se 2 degustačními skleničkami s dekorem motýlků. Nevšední dárek pro milovníky výjimečných zážitků.

SADA OBSAHUJE:

2x degustační sklenička 0,2 l s dekorem motýlků
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
1.2.2021
do 3 dnů
1 199 Kč / ks 991 Kč bez DPH
Kategorie: ŠAMPAŇSKÉ JAKO DÁREK
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 60% Chardonnay, 40% Pinot noir
 
Ušlechtilé šampaňské z vinařství pana Michela Marcoulta z regionu Côtes de Sézanne, které odpočívalo dlouhých 5 let v láhvi. Má intenzivní zlatou barvu, bohatou, komplexní vůni sušených meruněk, oříšků, medu a kávových tónů. Chuť je plná, bohatá s jemnými tóny pomerančovníku, kompotovaného ovoce, medu a minerálů. Toto bohaté šampaňské boduje zejména u ženského publika. Můžeme servírovat jako aperitiv, k ostřejším úpravám drůbežího masa nebo dezertům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

 
Champagne Michel Marcoult 
 
Vinařství Champagne Michel Marcoult je rodinný podnik, založený v roce 1967 v Barbonne-Fayel v apelaci Côte de Sézanne nadšeným milovníkem vína Francisem Marcoultem. Dnes vinařství vede jeho syn Michel, který pokračuje v tradiční výrobě šampaňského. Vinařství vlastní parcely ve 3 různých terroirech - Côte de Sézanne, Côte de Bar a Côte du Vitryat - z této diverzity těží jejich vína, která vynikají bohatou strukturou a mnohovrstnatým aroma. Od roku 2004 se vinohradnictví věnuje také Michelův syn Julian, který se nebojí experimentovat a pod jeho vedením vznikají jedinečná cuvée. Přijměte naše pozvání a odhalte výsledky jeho imaginace!
 
Kontaktní informace:
Adresa: 12 route de queudes, 51120 Barbonne-Fayel, France
Email: champagne.marcoult@gmail.com
Web: https://www.champagne-marcoult.com/