Barikový Cabernet Franc & Souprava "Flamengo"

Rustikální, barikový Cabernet Franc z údolí Loiry byl při fermentaci a zrání několik měsíců zušlechťován v dubových sudech a vyniká komplexní intenzivní vůní zralých černých třešní, borůvektabáku a vanilky, kterou doprovází kulaté tříslovinky s příjemnou chutí zralých višní, hřebíčku a čokolády. Nabízíme v dárkovém balení společně s autorskou soupravou šperků "Flamengo" - náušnicemi a náhrdelníkem z drobných japonských a broušených korálků a z bižuterního kovu. Luxusní, velmi atraktivní dárek pro dámy.

SADA OBSAHUJE:

2x Náušnice z japonských a broušených korálků, délka 4,4 cm včetně háčku
1x Náhrdelník z japonských a broušených korálků, délka 51 cm
1x Papírová krabice v přírodním stylu  

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
1 059 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Červené
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Saumur-Champigny
Odrůda: 100% Cabernet franc
Ročník: 2014

Domaine des Coutures - La Flamboyante, Saumur-Champigny Rouge 2014

Rustikální, barikový Cabernet Franc z údolí Loiry byl při fermentaci a zrání několik měsíců zušlechťován v dubových sudech a vyniká komplexní intenzivní vůní zralých černých třešní, borůvektabáku a vanilky, kterou doprovází kulaté tříslovinky s příjemnou chutí zralých višní, hřebíčku a čokolády. Noblesní, bohaté červené víno pro slavnostní chvíle. Doporučujeme k pokrmům z hovězího masa, včetně grilovaných.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: