Duo luxusních vín ze Saint Émilionu pro znalce

Duo luxusních cuvée z těch nejlepších vinic v Bordeaux, z prestižní oblasti v Saint Emilionu na pravém břehu řeky Garonny. Nejprve ochutnáme tradiční barikové cuvée vyrobené z 80% Cabernetu Franc s harmonickým kořenitým aroma zralých višní, griotky, červeného rybízu, lékořice a vanilky. Sekundovat mu bude noblesní Grand Cru z nejlepších poloh ve stejné oblasti, vyrobené z 90% Merlotu a 10% Cabernetu Franc, s komplexní vůní a chutí zralých ostružin a černého rybízu, doplněnými příjemným buketem tabáku, borůvkových koláčů a restovaného chleba. Dodáváme v dřevěné kazetě s průhledným sklem. Noblesní dárek, který potěší každého milovníka dobrých vín.

SADA OBSAHUJE:

Můžeme doručit do:
5.3.2021
do 3 dnů
1 399 Kč / ks 1 156 Kč bez DPH
Kategorie: FRANCOUZSKÉ VÍNO V DÁRKOVÝCH OBALECH
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Saint-Emilion Grand Cru
ROČNÍK: 2015

Château Flouquet - Saint-Émilion, Rouge 2015

Ušlechtilé červené cuvée z ikonické oblasti v Bordeaux - z vyhlášených vinic v Saint-Émilionu, vyrobené z 80% Cabernetu Franc a po 10% Cabernetu Sauvignon a Merlotu. Víno zrálo několik měsíců v dubových barikových sudech, kde získalo harmonické kořenité aroma zralých višní, griotky, červeného rybízu, lékořice a vanilky. V chuti je šťavnaté, elegantní s komplexním buketem zralých třešní, višní, černého rybízu, vanilky a toastu. Dochuť je dlouhá, příjemná se sladce ovocným, kořenitým závěrem. Vyzrálé, kulaté tříslovinky a strukturované tělo z něj tvoří ideálního společníka ke grilovaným pokrmům, výrazným úpravám masa nebo zrajícím sýrům.

 

Château Fleur du Casse - Saint-Emilion Grand Cru Rouge 2015

Noblesní barikové Grand Cru z prestižní vinařské oblasti Saint-Émilion v Bordeaux, vyrobené z typických odrůd této apelace - z 90% Merlotu a 10% Cabernetu Franc. Nabízí komplexní aroma zralých ostružin, černého rybízu s dřevitými barikovými tóny, doplněné elegantní chutí švestkových povidel, tabáku, pečeného čaje a toastu. Hedvábné a kulaté tříslovinky a strukturované tělo jej předurčují k dalšímu zrání. Pokud neodoláte a otevřete láhev již nyní, vhodným společníkem budou speciality z hovězího nebo mletého masa, tradiční venkovské teriny nebo zvěřinové pokrmy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Vignobles Garzaro

Château Le Prieur je ve vlastnictví rodiny Garzaro už od roku 1912. Rozprostírá se podél nízkých vrcholků na jilovito-vápenitých půdách ve vesnici Baron, nedaleko Bordeaux, v oblasti Entre-Deux-Mers, tj. mezi řekami Garonne a Dordogne. Rodinný podnik Pierra-Etienna, Jean-Davida a Silvaina Garzaro hospodaří již čtyři generace na 80 hektarech, z toho 10 ha je umístěno v nejprestižnějších apelacích této oblasti: Pomerol, Saint Emilion Grand Cru a Saint Emilion. Vyrábějí červená vína, která vznikají pečlivým a harmonickým scelováním ušlechtilých odrůd oblasti Bordeaux: Merlot, Cabernet Franc a Cabernet Sauvignon, s velkým důrazem na zachování tradičních výrobních postupů. Bílá vína jsou šarmantní, ovocitá a jemná, vyráběná z odrůd Sauvignon, Sémillon a Muscadelle. Všechna naše vína jsou výjimečné kvality a pravidelně se umísťují na různých národních i mezinárodních soutěžích a jsou vybírány do specializovaných průvodců. 

Kontaktní informace:
Adresa:
Chateau Le Prieur, 33750 Baron, France
Email: contact@vignoblesgarzaro.com
Web: http://www.vignoblesgarzaro.com