Sladké aromatické víno & Souprava "Mramorové bábovičky"

Lahodné sladké víno ze Sauvignonu Blanc a Sémillonu s komplexní paletou chutí a vůní. Nejprve potěší sladkou vůní kandovaného ovoce, pomerančové kůry, medu a kopretin a poté harmonickou chutí kandovaných meruněk, mandlového cukroví a bílé čokolády. Atraktivní cuvée pro milovnice sladkých vín. Nabízíme v dárkovém balení společně s autorskou soupravou šperků "Mramorové bábovičky" - náušnicemi a přívěskem z polymerové hmoty a z bižuterního kovu. Originální a veselý dárek pro dámy.

SADA OBSAHUJE:

2x Náušnice s bábovičkami, jedna nakrojená, výška bez očka 1 cm
1x Náhrdelník nakrojenou mramorovou bábovičkou, délka řetízku 48 cm
1x Papírová krabice v přírodním stylu  

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
 
Skladem - doručení do 2 dnů
659 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Sladké
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Saint-Croix-du-Mont
Odrůda: Sauvignon Blanc, Sémillon
Ročník: 2017

Velmi příjemné lahodně sladké cuvée z odrůd Sémillon a Sauvignon Blanc z oblasti Saint-Croix-du-Mont, kde se vyrábí pouze sladká vína a která leží jen několik kilometrů od slavného Sauternes v Bordeaux. Víno potěší komplexní vůní kandovaného ovoce, pomerančové kůry, medu a kopretin a lahodně sladkou chutí kandovaných meruněk, mandlového cukroví a bílé čokolády. Víno má příjemný, překvapivě svěží grapefruitový závěr. Vynikající doprovod ke zmrzlinovým nebo ovocným dezertům nebo jednoduše pro zpříjemnění chvílí odpočinku. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: