Šumivé "Perly slunce" & Souprava "Mramorové bábovičky"

Hledáte originální dárek pro milovnici šumivých vín? Lahodné Perles du Soleil neboli "perly slunce" z vinařství Famille Lebas v údolí Loiry je šumivé víno s vyšší dosáží cukru v kategorii Demi-Sec s velmi příjemnou svěží chutí hrušek, citrusů a sladkých briošek. Nabízíme v dárkovém balení společně s autorskou soupravou šperků "Mramorové bábovičky" - náušnicemi a přívěskem z polymerové hmoty a z bižuterního kovu. Originální a veselý dárek pro dámy.

SADA OBSAHUJE:

2x Náušnice s bábovičkami, jedna nakrojená, výška bez očka 1 cm
1x Náhrdelník nakrojenou mramorovou bábovičkou, délka řetízku 48 cm
1x Dárková krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
629 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Polosuché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
ODRŮDA: 100% Melon de Bourgogne
ROČNÍK: směs ročníků
 

Rodinné vinařství Lebas hospodaří na svých vinicích v oblasti Loiry s vášní již od roku 1789. Nabízí víno z méně známé bílé odrůdy Melon de Bourgogne, nazývané také Muscadet, která je pro západní oblast údolí Loiry typická.  Víno je osvěžující, jemně perlivé s vůní zralých hrušek, lipového květu, žlutých jablek a manga. Díky vyšší dozáži cukru potěží zejména milovníky polosuchých vín. Ideální společník k různým dezertům - čokoládovým, ovocným nebo krémovým.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: