Dárkový set 2 Rieslingů z Alsaska

Pro vyznavače Rieslingů jsme připravili skutečnou lahůdku - duo Rieslingů, které zrcadlí rozdílnost alsaského terroiru - jeden z BIO vinařství nedaleko Strasbourgu se svěží ovocnou chutí broskví a minerálů, druhý z vinařství nedaleko Colmaru s převládajícím květinovým aroma a vůní medu. Oba Rieslingy zrály v tradičním alsaském dubovém sudu, zvaném "foudre" a jsou ideálním dárkem pro milovníky této tradiční alsaské odrůdy. Dodáváme v dárkovém dřevěném boxu.

SADA OBSAHUJE:

Můžeme doručit do:
20.4.2021
do 3 dnů
689 Kč / ks
Kategorie: FRANCOUZSKÉ VÍNO V DÁRKOVÝCH OBALECH
REGION: Francie, Alsace
APELACE: AOC Alsace
ODRŮDA: 100% Riesling
 
Tradiční alsaský Riesling, který zrál několik měsíců na kvasinkách v tradičním alsaském dubovém sudu, zvaném "foudre" z rodinného vinařství Anstotz et Fils nedaleko Strasbourgu nabízí vše, co očekáváte od tradičního alsaského Rieslingu - svěží ovocnou chuť a vůni zralých broskví, grapefruitu a minerálů v kombinaci s delikátním dotykem meduňky a sladkého koření. Vynikající doprovod k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb nebo drůbeže nebo třeba s bramborovým salátem.
 
 
Výběrový alsaský Riesling z vinařství pana Moellingera v samém srdci Alsaska nedaleko Colmaru s delikátní barikovou chutí pro chvíle odpočinku. Riesling byl vyroben z ručně sbíraných hroznů, zrál několik týdnů na kvasinkách a poté v tradičním alsaském dubovém sudu zvaném "foudre". Něžné květinové vůně lipového květu, sedmikrásek a pampelišek doplnuje příjemná chuť čerstvých broskví a medu. Výborně doprovodí zeleninové pokrmy nebo speciality z drůbeže a ryb. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: