Trio delikates & Elegantní biodynamické Bordeaux

Výjimečné cuvée z odrůd Cabernet Sauvignon a Merlotbiodynamického vinařství v samém srdci Bordeaux s elegantním aroma třešní a vanilky a sametovými tříslovinkami v dárkovém setu s triem francouzských delikates -  pochoutkou z čerstvého a uzeného lososa s růžovým pepřem, voňavým konfitem z fialových fíků s perníkem a grilovanými cuketkami s medem a kozím sýrem. 

SADA OBSAHUJE:

1x Duo de Saumon au Poivre Rosé - Pochoutka z čerstvého a uzeného lososa s růžovým pepřem
1x Confit de Figues au Pain d'Épices - Konfit s fialových fíků s perníkem
1x Courgettes Grillées au Chévre & Miel - Grilované cukety s medem a kozím sýrem
1x Papírová krabice v přírodním stylu s dřevitou vlnou

NÁŠ DÁREK PRO VÁS:

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
28.1.2021
do 3 dnů
749 Kč / ks 619 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ SETY PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Bordeaux Supérieur

Château de Chelivette - Bordeaux supérieur Rouge 2016

Château de Chelivette s vynikající expozicí svých vinic patří k nejstarším v Bordeaux a od roku 2014 zavádí principy biodynamického vinohradnictví. Vychutnejte si temně purpurovou barvu tohoto sametového cuvée s převahou Merlotu, příjemné aroma třešní a vanilky, rozvinutý ovocný buket a celkovou eleganci a ušlechtilost tohoto výjimečného vína! Ideální společník ke grilovaným rybám, červeným masům nebo zvěřině.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Château de Chelivette
Château de Chelivette je jednou z nejstarších vinohradnických oblastí v regionu Gironde. Jeho vinice jsou vysázeny na úbočích svahů s vynikající expozicí. Zhruba polovina se rozprostírá v katastru vesnice Ste Eulalie a zbývající ve vesnici St. Loubes, je tedy možno vyrábět vína v rámci apelací Bordeaux supérieur, Premières Côtes de Bordeaux, Bordeaux Rosé a Bordeaux Clairet. 

Pozemek usedlosti se rozkládá na 30 ha, kde najdete louky, keře, přirozené rostlinné bariéry, stoleté stromy pro přirozenou ochranu révy a pro ochranu drobné fauny, které pomáhá v boji proti parazitům. To sama rozmanitost přírody, které nejlépe ochraňuje révu. S touto filozofií vstoupilo Château de Chelivette do nové éry ve vývoji vinařství, když v roce 2014 začalo přechod k biodynamickému hospodaření

Krása a klid místa, jeho historie, kvalita jeho terroiru a v neposlední řaděi jeho ideální geografická poloha 15 minut od Bordeaux a Saint Emilionu, představují vynikající základ pro rozvoj vinařské turistikyi. V nově renovovaném Château Mathereau najdete exkluzivní ubytování pro 12 osob v tomto kouzelném místě, kde vládne příroda.
 
Kontaktní informace:
Adresa:
62 rue François Boulière, 33560 Ste Eulalie, France
Email: contact@chelivette.com
Web: http://www.chelivette.com/