Šampaňské "Dosage Zero" & Souprava "Magic Lila"

Extra suché šampaňské v kategorii Brut Nature je skutečným výrazem křídového terroiru oblasti Champagne. Víno zrálo 4 roky v temných sklepech vinařství a po degoržování do něj nebyl přidán žádný dozážní likér. Nabízíme v dárkovém balení společně s autorskou soupravou šperků "Magic Lila" - náušnicemi a náhrdelníkem z drobných japonských a broušených korálků a z bižuterního kovu. Exkluzivní dárek pro dámy.

SADA OBSAHUJE:

2x Náušnice z japonských a broušených korálků a bižuterního kovu, délka 4,2 cm vč. háčku
1x Náhrdelník z japonských a broušených korálků, délka 51 cm
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
5.3.2021
do 3 dnů
1 499 Kč / ks 1 239 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 40% Chardonnay, 10% Meunier, 50% Pinot noir
ROČNÍK: směs ročníků
 

Extra suché šampaňské v kategorii Brut Nature je skutečným výrazem křídového terroiru oblasti Champagne. Víno zrálo 4 roky v temných sklepech vinařství a po degoržování do něj nebyl přidán žádný dozážní likér. Nabízí zralé tóny konfitovaného ovoce, medu a minerálů. Ryzí šampaňské Dosage Zéro vychutnáme samotné, s mořskými plody nebo s pokrmy z ryb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

logo-vignerons-independants 

Champagne A.Viot&Fils
Vinařství Champagne A.Viot&Fils je situováno v Colombé la Fosse v srdci nejjižnějšího šampaňského regionu Côte de Bar. Na svých 8 ha vinic, kde hospodaří již od roku 1921, najdete tradiční šampaňské odrůdy Pinot Noir, Chardonnay a Pinot Meunier. Pan Viot vyrábí  svá vína z vlastních hroznů podle časem ověřených rodinných tradic. Jeho sklep je vybaven moderním lisem, nerezovými nádržemi s termoregulací s kapacitou více než 1000 l a vlastní lahvovací linkou a degoržovacím zařízením. Podzemní sklepy, kde je uloženo na 300 000 lahví k pomalému stárnutí, jsou výborně izolovány a vylučují tak jakýkoliv teplotní šok pro ukladněné víno. Lahve v něm zrají od 3 do 10 let, v závislosti na typu cuvée a svůj život konční na vašich stolech, aby vám udělaly radost, třeba jako aperitiv.
Kontaktní informace:
Adresa:
67 Grande Rue, 10200 Colombé la Fosse, France
Email: champagneviot@wanadoo.fr
Web: https://a-viot-et-fils.plugwine.com