Exkluzivní Chardonnay - Chablis 1er Cru jako dárek

Výjimečné víno pro výjimečné okamžiky - burgundské Chardonnay z nejlepších vinic vyhlášené oblasti Chablis, klasifikovaných jako Premier Cru s jemnou vůní bílých květů a citrusového ovoce, výraznou kyselinkou a příjemným minerálním aroma. Nabízíme v dárkové kazetě s neméně výjimečnými francouzskými delikatesami - pochoutkou z kachního a račího masa, macerovaného v Armagnacu a delikatesou z kachních prsíček, pstruha a šalotky.  Skvěle chutnají s čerstvým venkovským chlebem.

SADA OBSAHUJE:

1x Truite au Magret de Canard Fumé - Pochoutka ze pstruha a uzených kachních prsou se šalotkou
1x Canard aux Queues d'Écrevisses marinées à l'Armagnac - Pochoutka z kachního masa a račích ocasů, marinovaných v Armagnacu
1x Papírová krabice v přírodním stylu s dřevitou vlnou 

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
22.4.2021
do 3 dnů
Značka: Vignoble Angst
929 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ SADY VÍN PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Bourgogne
APELACE: AOC Bourgogne

Vignoble Angst - Chablis 1er Cru, Blanc 2018

Specifický terroir jilovito-vápenných půd z kimmeridžského vápence dává burgundským vínům v apelaci Chablis jejich jedinečný výraz - jemnou vůni bílých květů a citrusového ovoce, výraznou kyselinku a příjemné minerální aroma. Toto čistě odrůdové Chardonnay bylo vyrobeno z hroznů v nejlepších polohách regionu, klasifikovaných jako "Premier Cru" inertním způsobem pro zachování čistoty odrůdových vůní ovoce a minerálů, několik týdnů zrání na kvasinkách mu pak dodalo potřebnou strukturu. Doporučujeme k pokrmům z ryb nebo zeleninovým salátům. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Vignoble Angst

Vinařství Angst rozkládá na území několika obcí v apelacích Chablis a Grand Auxerrois, především v obcích Chablis a Courgis. Antoine pracoval dlouhá léta jako obchodník s vínem a v roce 2009 si splnil svůj sen, koupil si vlastní vinice a začal vyrábět vlastní vína. Pomalu zvětšovali svoje parcely a dnes již hospodaří na 8 ha. Pěstují zejména dvě odrůdy vinné révy Burgundska: Chardonnay a Pinot Noir a vyrábějí vína v apelacích Chablis, Petit Chablis, Chablis Premier Cru, Irancy, Bourgogne Blanc a Rosé a také Crémant de Bourgogne. Jejich cílem je, aby jejich vína co nejvíce zrcadlila pravý terroir Burgundska.

Kontaktní informace:
Adresa:
1 rue Pasteur, 89230 Pontigny, France
Email: vignobleangst@orange.fr
Web: https://www.vignobleangst.com/