Prémiové šampaňské "Grande Réserve" & IT - Manžetové knoflíčky

"Grande Réserve" je nejprestižnější značka z vinařství Pâques et Fils nedaleko Remeše - elegantní a strukturované šampaňské, vyrobené z nejlepších vín starších ročníků, ze 70% Chardonnay a 30% Pinotu Noir. Ve vůni najdeme mirabelky, nektarinky, máslové croissanty a mandle, chuť je svěží, s příjemným ovocným a kořenitým buketem. Nabízíme v dárkovém balení s extravagantními manžetovými knoflíčky zelené barvy, vyrobenými z PC desky plošných spojů. Originální, atraktivní dárek pro IT-nadšence.

SADA OBSAHUJE:

2x Manžetový knoflíček z desky plošných spojů, zelená + stříbrná barva, průměr 16 mm
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
1 399 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN PRO PÁNY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: 70% Chardonnay, 30% Pinot Noir
Ročník: směs ročníků
"Grande Réserve" je nejprestižnější značka z vinařství Pâques et Fils nedaleko Remeše - elegantní a strukturované šampaňské, vyrobené z nejlepších vín starších ročníků, ze 70% Chardonnay a 30% Pinotu Noir. Ve vůni najdeme mirabelky, nektarinky, máslové croissanty a mandle, chuť je svěží, s příjemným ovocným a kořenitým buketem. Exkluzivní víno pro výjimečné okamžiky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: