Burgundské Chardonnay jako dárek s francouzskými delikatesami

Opravdová lahůdka pro znalce - rustikální Chardonnayvyhledávaných vinic apelace Pouilly-Fuissé v Burgundsku, které zrálo v barikových sudech. Nabízíme v dárkovém balení společně s grilovanými cuketkami na medu a pochoutkou z konfitovaných cibulek - vhodné k namazání na toast nebo pro dochucení teplých nebo studených pokrmů.

Dodáváme v dárkové papírové krabici v přírodním stylu s dřevitou vlnou, včetně stuhy a celofánového obalu. 
 
Sada obsahuje:
1x Courgettes Grillées au Chèvre et Miel - Grilované cuketky na medu s kozím sýrem
1x Confit d'Oignon - Pochoutka z konfitované cibule
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
5.11.2020
do 3 dnů
750 Kč / ks 620 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Bourgogne

Domaine Sangouard-Guyot - Quintessence, Pouilly-Fuissé, Blanc 2017

Vinařství Domaine Sangouard-Guyot má své vinice přímo v srdci Pouilly-Fuissé a toto okouzlující cenami ověnčené Chardonnay pochází z jedné z nejlepších vinic ve Vergissonu « Le clos de Croux », situované na jižním úbočí skály Vergisson. Zlatá barva, komplexní vůně dřeva, minerálů, grapefruitu a pražených mandlí je ztělesněním specifického terroiru této vinice, kde dominuje vápenec. Plné lahodné tělo, bohatá intenzita chuti. Ryby, telecí maso nebo třeba žabí stehýnka - tak chutná Burgundsko!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Domaine Sangouard-Guyot

Vinařství Domaine Sangouard-Guyot je situováno přímo v srdci Pouily-Fuissé, mezi slavnými skalisky Solutré a Vergisson. Rodina Sangouard-Guyotů vlastní tyto jedinečné vinice již od 18.století. Její současný vlastník Pierre-Emmanuel Sangouard převzal vinařství od svého otce v roce 1997 a v roce 2000 připojil ještě doménu Guyot od rodičů své manželky a založil doménu Sangouard-Guyot.

Profilační odrůdou vinařství je Chardonnay, které svým charakterem odráží bohatost a diverzitu burgundského terroiru. Chardonnay z těchto vinic se vyznačují zvláště svůdným ořechově máslovým aroma, rustikálním tělem a dobrou vláčností. Předepsaný výnos apelace nepřesahuje 50 hl/ha. Tato vína vysoké kvality jsou uznávána odborníky a pravidelně oceňována na národních a mezinárodních soutěžích. 

Kontaktní informace:
Adresa:
83, Rue du Repostère, 71960 Vergisson, France
Email: domaine@sangouard-guyot.fr
Web: http://www.domaine-sangouard-guyot.com/