Barikové cuvée z Rhôny & Souprava "Napoléon"

Toto rustikální cuvée z jižní Rhôny má intenzivní granátovou barvu s komplexním buketem - najdeme v něm tabák, čokoládové tóny, známky kůže, hřebíčku, myrthy a zralou až marmeládovou vůni ostružin a višní. Chuť podtrhuje mohutné tělo s poddajnými, měkkými taniny. Nabízíme v dárkovém balení se soupravou "Napoleon" - s elegantními kulatými manžetovými knoflíčky a se sponou na kravatu se součástkami ze starých hodinek, vše podbarvené černou barvou a zalité vysoce tvrdou křišťálovou pryskyřicí. Luxusní dárek pro muže každého věku.

SADA OBSAHUJE:

2x Kulatý manžetový knoflíček - černý + platinová barva, průměr 16 mm
1x Spona na kravatu s hodinkovými součástkami - černá + platinová barva, průměr 16 mm, délka 54 mm 
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
5.3.2021
do 3 dnů
1 899 Kč / ks 1 569 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN PRO PÁNY
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Côtes du Rhône Villages
ODRŮDA:: 10% Grenache, 30% Mourvèdre, 60% Syrah
ROČNÍK: 2018

Domaine Le Renard Effrontée Cairanne Rouge 2015

Vinařství Le Renard z jižní Rhôny se může pochlubit dlouhou vinařskou tradicí - první zmínky najdeme již v 15.století. Toto rustikální cuvée bylo vyrobeno podle tradičních rodinných postupů - má intenzivní granátovou barvu s komplexním buketem - najdeme v něm tabák, čokoládové tóny, známky kůže, hřebíčku, myrthy a zralou až marmeládovou vůni ostružin a višní. Chuť podtrhuje mohutné tělo s poddajnými, měkkými taniny. Doporučujeme k chuťově výraznějším pokrmům z hovězího masa nebo k pečené kachně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants 

Domaine Le Renard 

Vinařství Domaine Le Renard se nachází ve vesnici Travaillan asi 30 km severně od Avignonu. Vinná réva se na tamních parcelách pěstovala už v 15.století. Je to místo, kde doslova kráčela historie - vždyť doména dostala své jméno po jednom z velitelů armád římského vládce Julia Ceasara, který byl velmi úskočný a lstivý a tím si získal přezdívku Le Renard (Renard = lišák). 

Dnes vinici již 30 let vládnou Marie-Christine Andrieu a Pascal Valadier a společně hospodaří na 30 hektarech. Výrazem jejich obrovského respektu k tradicím a k přírodě byl přechod na biologické zemědělství v roce 2014.  

Kontaktní informace:
Adresa:
31 Chemin des Muletiers, 84850 Travaillan, France
Email: valadier17@orange.fr
Web: http://valandrenard.com