Barikové cuvée z Languedocu & Květina ve tvaru srdíčka

Originální dárek pro milovnice červených vín - noblesní cuvée z apelace Saint Chinian v Languedocu z odrůd Syrah, Grenache a Mourvèdre, které bylo několik měsíců zušlechťováno v barikových sudech. Vůně je komplexní, převládá zralé ovoce, černé třešně, višně, fialky, pepřové tóny, aroma černých lanýžů a kakaa. V chuti je bohaté, noblesní s tóny fialek, višní v čokoládě, karmadomu, lékořice a černého pepře. Dodáváme papírové krabici v přírodním designu společně s originální květinou ve tvaru srdíčka, která nikdy neuvadne!

SADA OBSAHUJE:

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

  • Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Skladem - doručení do 2 dnů
699 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Červené
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Barikové sudy
Apelace: AOC Saint Chinian
Odrůda: 30% Grenache, 20% Mourvedre, 50% Syrah
Ročník: 2016
Toto noblesní červené cuvée pochází z nejlepších parcel vinařství Saint-Cels, které se nachází ve vyšších polohách Languedocu, v apelaci Saint-Chinian. Půda je zde železitá, cihlově červená a najdeme v ní pozůstatky lastur mořských živočichů, roztříštěných na tisíce kousků. Cuvée bylo vyrobeno z odrůd Syrah, Grenache a Mourvèdre a bylo několik měsíců zušlechťováno v barikových sudech. Vůně je komplexní, převládá zralé ovoce, černé třešně, višně, fialky, pepřové tóny, aroma černých lanýžů a kakaa. V chuti je bohaté, noblesní s tóny fialek, višní v čokoládě, karmadomu, hřebíčku, lékořice a černého pepře. Závěr je dlouhý, s tóny hořké čokolády a koření. Doprovodí výraznější pokrmy z hovězího masa, grilované pokrmy nebo k pečenou kachnu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: