Biodynamické rosé & Náhrdelník "Amoureuse"

Přírodní alsaské rosé z biodynamického vinařství s ovocnou šťavnatou chutí jahod a fialek, vyrobené jemnou macerací Pinotu Gris za pomoci přírodních kvasinek bez přidaného oxidu siřičitého. Nabízíme v dárkovém balení společně s autorským náhrdelníkem "Amoureuse" z drobných japonských a broušených korálků s motivem srdíček. Originální, velmi půvabný dárek pro dámy.

SADA OBSAHUJE:

1x Náhrdelník z japonských a broušených korálků, délka 50 cm
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
999 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Růžové
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Alsace
Odrůda: 100% Pinot Gris
Ročník: 2018
 
Elegantní šťavnaté rustikální rosé z biodynamického vinařství pana Bechtolda v alsaském Kirchheimu bylo vyrobeno jemnou macerací Pinotu Gris za pomoci přírodních kvasinek bez přidaného oxidu siřičitého. Výrazné, intenzivní, strukturované víno s vůní jahod, granátového jablka a fialek a chutí malin, červených jablek a zralých višní. Víno zrálo v barikových sudech, které mu dodaly plnost a příjemné aroma vanilky a karamelu. Nejlépe si jej vychutnáme jako aperitiv, popř. se zeleninovými saláty.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: