Bordeaux - AOC Haut-Médoc, Cru Artisan Rouge, 2016

Elegantní a harmonické cuvée v kategorii "Cru Artisan", vyrobené ze tří typických odrůd oblasti: Cabernetu Sauvignon, Cabernetu Franc a MerlotuMá velmi intenzivní hlubokou rubínovou barvu, je koncentrované s výraznou aromatikou. Velmi jemně zakomponované dřevo dalo díky zrání v sudu vyniknout jemnému koření a vanilce. Chuť je plná sladkého černého a červeného ovoce, je velmi bohatá a kulatá. Tříslovinky jsou sametové, hedvábné. Velmi dobrá struktura a vyváženost. Exkluzivní dárek pro Vaše obchodní partnery.
 
Dodáváme v originálním ekologickém nosiči z kartonové voštiny. Možnost potisku Vaším logem nebo motivem podle Vašeho přání. Cena platí pro minimální odběr 10 ks bez potisku. Pro konkrétní nabídku pro Vaši firmu nás kontaktujte.
 
Obsah balení:
Originální ekologický 3-vrstvý karton à 12 mm bez potisku
Můžeme doručit do:
20.4.2021
2-3 týdny
529 Kč / ks
Kategorie: FIREMNÍ VÍNO

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsVýsledek obrázku pro CHATEAU DE COUDOT

Château de Coudot
Místo, které je známé pod názvem "Coudot" v regionu Cussac Fort Médoc, je již více než dvě století známé pro své Cru Artisans. První zmínka o deseti z nich je již z roku 1850. V rukou médockých vinařských rodin pak tato Cru v průběhu času dobývala doslova celý svět. V místě zvaném "Coudot" je dnes pouze jedno jediné Cru Artisan, a sice Château de Coudot. Rodině Blanchard nyní vděčíme za znovuzrození této staré tradice médockých vinařů. 
 
Kontaktní informace:
Adresa: 9 Impasse de Coudot, 33460 Cussac-Fort-Médoc, Francie
Email: ch.coudot@wanadoo.fr
Web: http://www.chateaudecoudot.fr