Burgundské Aligoté & Náušnice "Les Bouteilles"

Skutečná lahůdka pro znalce vín - méně známá burgundská odrůda Aligoté s příjemnou květinovou vůní bílých růží, kosatců, fialek, bílých broskví a žlutých jablek. V chuti je nižší kyselinka, sladký citrón, broskvový kompot, máslové sušenky a grilované mandle. Nabízíme v dárkovém balení společně s originálními náušnicemi "Les Bouteilles" z drobných japonských korálků ve tvaru láhví vína. Extravagantní dárek pro milovnice vína a dobré zábavy.

SADA OBSAHUJE:

2x Náušnice z japonských korálků a bižuterního kovu, délka 6,5 cm vč.háčku
1x Dárková krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
5.3.2021
do 3 dnů
589 Kč / ks 487 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
REGION: Francie, Bourgogne
APELACE: AOC Bourgogne
ODRŮDA: 100% Aligoté
ROČNÍK: 2015

Domaine de la Tour - Aligoté, Blanc, 2015

Méně známá burgundská odrůda Aligoté si zaslouží pozornost díky svému intenzivnímu, okouzlujícímu aroma  bílých růží, kosatců, fialek, bílých broskví a žlutých jablek. V chuti je nižší kyselinka, sladký citrón, broskvový kompot, máslové sušenky a grilované mandle, dochuť je středně dlouhá, lehce minerální. Víno pochází se starých vinic a z výjimečně teplého ročníku, kdy hrozny na jihozápadních svazích dosáhly ideální zralosti. Doporučujeme k pokrmům z ryb, zeleninovým salátům, lehkým pokrmům z kuřecího masa, grilovaným specialitám z masa i zeleniny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Domaine de la Tour

Historie vinařství Domaine de la Tour se začíná psát v roce 1950, kdy rodina Joblot zakoupila první vinice v burgundské apelaci. Nyní vinařství hospodaří na 30 ha v oblasti Côte Challonaise a Côte de Beaune, z toho 3 ha jsou zařazeny jako Premier Cru. Většina vinic je orientována na jihovýchod, převažující půdy jsou jílovito-vápenité, přičemž jíl získává různé zbarvení. Některé z parcel leží v místech, kde mniši v minulosti pěstovali vína pro slavné l’Abbaye de Cluny. V nabídce vinařství najdete Pinot Noir ze slavné apelace Mercurey nebo typicky burgudské odrůdy Chardonnay a Aligoté.

Kontaktní informace:
Adresa: La Tour, 71390 Saint-Vallerin, France
Email: joblot.fabrice@orange.fr
Web: http://www.joblot-domainedelatour.com