Kořenité červené cuvée & Přívěsek "An Apple Bite"

Kořenité červené cuvée z odrůd Grenache, Syrah z údolí Rhôny pro chvíle odpočinku s vůní černých třešní, borůvek a ostružin s měkkými, kulatými tříslovinkami a příjemnou višňovou dochutí. Nabízíme v dárkovém balení společně s minimalistickým přívěskem "An Apple Bite" z polymerové hmoty a bižuterního kovu. Originální dárek, nejen pro příznivce nakousnutých jablek.

SADA OBSAHUJE:

1x Náhrdelník s nakousnutým jablíčkem, délka 2 cm, délka řetízku 48 cm
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
10.3.2021
do 3 dnů
419 Kč / ks 346 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN S AUTORSKÝMI ŠPERKY
REGION: Francie, Vallée du Rhône
APELACE: AOC Ventoux
ODRŮDA: Grenache, Syrah
ROČNÍK: 2018

Caveau de Beaumont du Ventoux - Ventoux Tradition, Rouge, 2018

Velmi příjemné harmonické cuvée z odrůd Grenache, Syrah z družstevního vinařství na úpatí hory Mont Ventoux z údolí Rhôny s vůní černých třešní, borůvek a ostružin s měkkými, kulatými tříslovinkami, vhodné pro každodenní chvíle odpočinku. Doporučujeme k zejména ke grilovaným pokrmům z tmavého i světlého masa, k zeleninovým pokrmům nebo salátům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantsbeaumont-ventouxcom-logo-1488882057Cave de Beaumont Rhône

La Cave Coopérative de Beaumont du Ventoux

Společné družstvo vinařů bylo založeno 14. března 1929 jako výsledek společné iniciativy 95 vinařů v okolí malebných vrcholů hory Ventoux. Po citelné devastaci v průběhu 2. světové války se vinařské družstvo začalo modernizovat, v roce 1973 vstoupilo do prestižního klubu AOC a dnes hospodaří na 240 ha, na kterých pěstují zejména odrůdy Grenache Noir, Syrah, Marselan, Roussane, Grenache Blanc, Clairette, Merlot a Cinsault. 

Vinice se nacházejí na úpatí hory Mont Ventoux v nadmořské výšce 300 až 500 m n.m - právě nadmořská výška, diverzita terroiru a kvalita půdy dává vínům jejich originalitu a výraznou aromatičnost.

Kontaktní informace:
Adresa:
CAVEAU DE BEAUMONT DU VENTOUX, 2 480 Route de Malaucène 84330 Le Barroux France
Email: caveau.beaumont@orange.fr
Web: https://beaumont-ventoux.com/fr/