Šarmantní burgundské Chardonnay & Duo delikates

Šarmantní Chardonnay z nejlepších burgundských vinic v apelaci Montagny 1er Cru s atraktivní vůní rozpuštěného másla a grilovaných mandlí. Víno bylo zušlechťováno v nových barikových sudech. Nabízíme s pochoutkou ze šnečího masa s petrželovou omáčkou a tradiční francouzskou paštikou z husích jater s francouzským pepřem Espelette. Pro opravdové gurmány! 

SADA OBSAHUJE:

1x Délice de Foie Gras au piment d'Espelette - Paštika s husích jater s pepřem Espelette
1x Délice d'Escargots à la Persillade  - Pochoutka ze šnečího masa s petrželovou omáčkou
1x Papírová krabice v přírodním stylu s dřevitou vlnou 

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
28.1.2021
do 3 dnů
779 Kč / ks 644 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ SETY PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Bourgogne
 
Aromatické, intenzivní aroma šarmantního Chardonnay pochází z nejlepších vinic vinařství v apelaci Montagny 1er Cru v Côte Chalonnaise. Víno má atraktivní vůni rozpuštěného másla a grilovaných mandlí, s příjemně zakomponovaným buketem koření, tabáku a toastu. Má plné tělo a velmi dlouhý mandlový závěr. Doporučujeme k plodům moře, pokrmům z ryb se smetanovými omáčkami, drůbeži, kachně, zeleninovým pokrmům nebo sýrům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Domaine de la Tour

Historie vinařství Domaine de la Tour se začíná psát v roce 1950, kdy rodina Joblot zakoupila první vinice v burgundské apelaci. Nyní vinařství hospodaří na 30 ha v oblasti Côte Challonaise a Côte de Beaune, z toho 3 ha jsou zařazeny jako Premier Cru. Většina vinic je orientována na jihovýchod, převažující půdy jsou jílovito-vápenité, přičemž jíl získává různé zbarvení. Některé z parcel leží v místech, kde mniši v minulosti pěstovali vína pro slavné l’Abbaye de Cluny. V nabídce vinařství najdete Pinot Noir ze slavné apelace Mercurey nebo typicky burgudské odrůdy Chardonnay a Aligoté.

Kontaktní informace:
Adresa: La Tour, 71390 Saint-Vallerin, France
Email: joblot.fabrice@orange.fr
Web: http://www.joblot-domainedelatour.com