Hedvábné Bordeaux pro milovníky červených vín

Má-li oslavenec v oblibě červené víno, rozhodně ocení toto mohutné hedvábné Bordeaux ze tří typických odrůd oblasti - Cabernetu Sauvignon, Cabernetu Franc a Merlotu. Víno vyniká výraznou chutí zralého bobulového ovoce a jemnou kořenitou chutí hřebíčku a anýzu. Garantovaná kvalita za výhodnou cenu. Dodáváme v dárkovém dřevěném obalu.
 
Sada obsahuje:
Můžeme doručit do:
21.1.2021
do 3 dnů
369 Kč / ks 305 Kč bez DPH
Kategorie: OSTATNÍ DÁRKOVÁ VÍNA
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Bordeaux
Vinařství Château de Coudot z Haut-Médoc pěstuje tradiční odrůdy z oblasti Bordeaux - také toto cuvée bylo vyrobeno z odrůd Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc a Merlot. Má velmi tmavě rubínovou barvu, v chuti a vůni delikátní červené a černé ovocné plody. Jednoduché víno pro jakoukoliv příležitost, vhodné k uzeninám, zeleninovým pokrmům, drůbeži nebo vepřovému masu.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VB Avatar autora | 31.10.2020
Velmi dobre

logo-vignerons-independantsVýsledek obrázku pro CHATEAU DE COUDOT

Château de Coudot
Místo, které je známé pod názvem "Coudot" v regionu Cussac Fort Médoc, je již více než dvě století známé pro své Cru Artisans. První zmínka o deseti z nich je již z roku 1850. V rukou médockých vinařských rodin pak tato Cru v průběhu času dobývala doslova celý svět. V místě zvaném "Coudot" je dnes pouze jedno jediné Cru Artisan, a sice Château de Coudot. Rodině Blanchard nyní vděčíme za znovuzrození této staré tradice médockých vinařů. 
 
Kontaktní informace:
Adresa: 9 Impasse de Coudot, 33460 Cussac-Fort-Médoc, Francie
Email: ch.coudot@wanadoo.fr
Web: http://www.chateaudecoudot.fr