Šampaňské Demi Sec A.Viot + originální květina

Oblíbené polosuché šampaňské se záplavou jemných bublinek z vinařství A.Viot & FIls s vůní citrusů a máslových sušenek, který zrálo celých 5 let v láhvi před degoržováním. Nabízíme v dárkovém balení spolu s originální květinkou, která neuvadne. Ideální dárek pro každou dámu.
 
Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.
 
Sada obsahuje:
2x Sklenička na šampaňské 0,2 dl s dekorem zlatých confetti
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
3.12.2020
do 3 dnů
899 Kč / ks 743 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
 

Svěží ovocná chuť a vyšší zbytkový cukr, to je ideální společník k ovocným nebo krémovým dezertům. Vinařství pana Viota hospodaří na vinicích v Champagne již 4.generaci. Toto cuvée vzniklo scelením vín z let 2013 a 2014 a zrálo v láhvi 5 let před degoržováním. Jemné perlení, lahodná sladkost, vyvážená vyšší kyselinkou a vůní čerstvého ovoce - skvělá volba k dezertům z ovoce, krémovým dortům a zákuskům

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

logo-vignerons-independants 

Champagne A.Viot&Fils
Vinařství Champagne A.Viot&Fils je situováno v Colombé la Fosse v srdci nejjižnějšího šampaňského regionu Côte de Bar. Na svých 8 ha vinic, kde hospodaří již od roku 1921, najdete tradiční šampaňské odrůdy Pinot Noir, Chardonnay a Pinot Meunier. Pan Viot vyrábí  svá vína z vlastních hroznů podle časem ověřených rodinných tradic. Jeho sklep je vybaven moderním lisem, nerezovými nádržemi s termoregulací s kapacitou více než 1000 l a vlastní lahvovací linkou a degoržovacím zařízením. Podzemní sklepy, kde je uloženo na 300 000 lahví k pomalému stárnutí, jsou výborně izolovány a vylučují tak jakýkoliv teplotní šok pro ukladněné víno. Lahve v něm zrají od 3 do 10 let, v závislosti na typu cuvée a svůj život konční na vašich stolech, aby vám udělaly radost, třeba jako aperitiv.
Kontaktní informace:
Adresa:
67 Grande Rue, 10200 Colombé la Fosse, France
Email: champagneviot@wanadoo.fr
Web: https://a-viot-et-fils.plugwine.com