Šampaňské Demi Sec A.Viot + originální květina

Toto lahodné šampaňské cuvée v kategorii Demi Sec vzniklo scelením vín ze tří tradičních odrůd regionu a zrálo v láhvi dlouhých 5 let před degoržováním. Díky tomu si můžeme vychutnat jeho delikátní perlení a lahodnou sladkost. Ve vůni najdeme med, mandlové koláče, mandarinky, v chuti čerstvou chlebovou střídku, sladký croissant a zralá žlutá jablka. Nabízíme v dárkovém balení spolu s květinkou ve tvaru srdce - věnujte dárek, na který se nezapomíná.

SADA OBSAHUJE: 

1x Květinka z drobných pěnových zelených růžiček v květináči
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
999 Kč / ks
Kategorie: FRANCOUZSKÁ VÍNA V DÁRKOVÉM BALENÍ
JAKO DÁREK: S delikatesami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Polosuché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Champagne
 

Vinařství pana Viota hospodaří na svých vinicích v srdci nejjižnějšího šampaňského regionu Côte de Bar již 4.generaci. Toto svěží ovocné cuvée v kategorii Demi Sec vzniklo scelením vín z více ročníků ze tří tradičních odrůd regionu - svůdného Chardonnay, ovocného Meunier a strukturovaného Pinot Noiru. Cuvée zrálo v láhvi dlouhých 5 let před degoržováním a díky tomu si můžeme vychutnat jeho příjemné delikátní perlení a lahodnou sladkost, vyváženou vyšší kyselinkou. Ve vůni najdeme med, mandlové koláče, mandarinky, v chuti čerstvou chlebovou střídku, sladký croissant a zralá žlutá jablka. Dochuť je střední až dlouhá s limetkovým závěrem. Vynikající volba k dezertům z ovoce, krémovým dortům a zákuskům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: