Prestižní šampaňské & Souprava "Philippe le Bel"

Všechny vinice vinařství Pâques et Fils jsou klasifikovány jako Premier Cru a patří tak k 8% nejlepších šampaňských vinic - vznikají zde jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Toto cuvée bylo vyrobeno z hroznů starých vinic "vielles vignes" ze 100% Chardonnay ročníku 2012, z prvotřídního moštu "tête de cuvée". Nabízíme v dárkovém balení se soupravou "Philippe le Bel" - s elegantními kulatými manžetovými knoflíčky a se sponou na kravatu se součástkami ze starých hodinek zalité vysoce tvrdou křišťálovou pryskyřicí. Luxusní dárek pro muže každého věku.

SADA OBSAHUJE:

2x Kulatý manžetový knoflíček s hodinkovými součástkami, platinová barva, průměr 16 mm
1x Spona na kravatu s hodinkovými součástkami, platinová barva, průměr 16 mm, délka 54 mm 
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
2 499 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN PRO PÁNY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: 100% Chardonnay
Ročník: směs ročníků
Všechny vinice vinařství Pâques et Fils jsou klasifikovány jako Premier Cru (tj. nejlepších 8% šampaňských vinic) a dávají jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Toto komplexní ročníkové šampaňské, vyrobené z hroznů starých keřů "vielles vignes" z odrůdy Chardonnay a z prvotřídního moštu "tête de cuvée" se pyšní jemností, elegancí a jemným kouřovým aroma. Exkluzivní šampaňské pro opravdové znalce za skvělou cenu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: