Šampaňské Blanc de Noirs & Souprava "Marquise de Pompadour"

Minerální,  strukturované šampaňské, s příjemným květinovým aroma a ovocnou chutí broskví a zralých hrušek v kategorii Blanc de Noir bylo vyrobeno scelením modrých odrůd Pinot Noir a Meunier. Nabízíme v dárkovém balení společně s autorskou soupravou šperků "Marquise de Pompadour" - náušnicemi a broží z nerezové oceli a pravých říčních perel. Noblesní dárek pro ženu každého věku.

SADA OBSAHUJE:

2x Náušnice z nerezové oceli s říční perlou, délka 4,2 cm vč. háčku
1x Brož z nerezové oceli s říční perlou, velikost 2,4 x 4,2 cm
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
5.3.2021
do 3 dnů
1 799 Kč / ks 1 487 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 50% Meunier, 50% Pinot noir
ROČNÍK: směs ročníků
 
Minerální,  strukturované šampaňské, s příjemným květinovým aroma a ovocnou chutí broskví a zralých hrušek vás přenese do šarmantního údolí řeky Marny na prosluněné vinice pana Daniela Moreau. Šampaňské v kategorii Blanc de Noir bylo vyrobeno scelením modrých odrůd Pinot Noir a Meunier. Vychutnejte samotné jako aperitiv nebo k pokrmům z ryb nebo drůbežího masa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Champagne Daniel Moreau
Rodinné vinařsvtí pana Daniela Moreau najdete na pravém břehu řeky Marny v apelaci Vallée de la Marne. Jejich parcely na úbočích pahorků Vandières, Châtillon sur Marne a Verneuil jsou situovány na jih a jihozápad. Tyto výjimečné pozice umožňují výrobu šampaňských vysoké kvality s typickými známkami terroiru, který se zrcadlí ve jejich vínech. Vinice jsou kultivovány bez používání pesticidů nebo jiných chemických herbicidů. Vinařství získalo v roce 2016 certifikát HVE, 3.stupeň (za vysoký přínos k životnímu prostředí) a VDC (pro dlouhodobě udržitelné vinohradnicví v Champagni). Od září 2017 je vinařství pod dozorem Certpaq BIO v procesu přechodu na biologické zemědělství.
 
Kontaktní informace:
Adresa:
5 Rue du Moulin, 51700 Vandières, France
Email: contact@champagne-daniel-moreau.fr
Web: http://www.champagne-daniel-moreau.fr