Luxusní dárkový set - šampaňské demi-sec + originální květina

Malý experiment z vinařství pana Michela Marcoulta - šampaňské s vyšší dozáží cukru vyrobené spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noir. Čistá zlatá barva, čerstvé meruňky a broskve, vůně mandlí s lehce minerálním závěrem. V nabídce s originální květinou, která neuvadne - skvostný dárek pro něžná pohlaví.

Dodáváme v přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu.

Sada obsahuje:
2x degustační sklenička "Champagne Marcoult"
1x Papírová krabice v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
21.1.2021
do 3 dnů
899 Kč / ks 743 Kč bez DPH
Kategorie: OSTATNÍ DÁRKOVÁ VÍNA
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
 

Elegantní šampaňské s vyšším zbytkovým cukrem s vůní čerstvých meruněk, broskví a zelených mandlí  - To je malý experiment z vinařství pana Michel Marcoulta z regionu Côtes de Sézanne. Šampaňské s vyšší dozáží cukru vyrobené spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noir. Čistá zlatá barva, čerstvé meruňky a broskve, jemná kyselinka, vůně mandlí s lehce minerálním závěrem. Chutná skvěle s ovčími sýry, sýry s modrou plísní, čokoládovými nebo ovocnými dezerty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

 
Champagne Michel Marcoult 
 
Vinařství Champagne Michel Marcoult je rodinný podnik, založený v roce 1967 v Barbonne-Fayel v apelaci Côte de Sézanne nadšeným milovníkem vína Francisem Marcoultem. Dnes vinařství vede jeho syn Michel, který pokračuje v tradiční výrobě šampaňského. Vinařství vlastní parcely ve 3 různých terroirech - Côte de Sézanne, Côte de Bar a Côte du Vitryat - z této diverzity těží jejich vína, která vynikají bohatou strukturou a mnohovrstnatým aroma. Od roku 2004 se vinohradnictví věnuje také Michelův syn Julian, který se nebojí experimentovat a pod jeho vedením vznikají jedinečná cuvée. Přijměte naše pozvání a odhalte výsledky jeho imaginace!
 
Kontaktní informace:
Adresa: 12 route de queudes, 51120 Barbonne-Fayel, France
Email: champagne.marcoult@gmail.com
Web: https://www.champagne-marcoult.com/