Luxusní dárkový set - šampaňské demi-sec + originální květina

Lahodné pravé šampaňské s vyšším obsahem cukru z vinařství Michel Marcoult vyrobené spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noiru. Má čistou, zlatou barvu a elegantní vůni jasmínu, limetky, višní a máslových sušenek. Chuť je lahodná, příjemně ovocná s tóny nektarinek, granátového jablka, mandlí a vanilky.  Dodáveme s originální květinou, která neuvadne - skvostný dárek pro něžná pohlaví. 

SADA OBSAHUJE:

1x Květina ze zelených a bílých pěnových růžiček s ozdobami, v plastovém květináči
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
999 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ VÍN PRO DÁMY
JAKO DÁREK: S delikatesami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Champagne
 
Malý experiment z vinařství pana Michel Marcoulta z regionu Côtes de Sézanne v regionu Champagne. Šampaňské s vyšší dozáží cukru vyrobené spojením svůdného Chardonnay a charismatického Pinotu Noiru. Má čistou, zlatou barvu a elegantní vůni jasmínu, limetky,  višní a máslových sušenek. Velmi jemné delikátní perlení pohladí na patře - chuť je lahodná, příjemně ovocná s tóny nektarinky, granátového jablka, mandlí a vanilky. Dochuť je dlouhá, s hořkým grapefruitem v závěru. Chutná skvěle s ovčími sýry, sýry s modrou plísní, čokoládovými nebo ovocnými dezerty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: