Trio alsaských Rieslingů v dřevěné kazetě

Hledáte ten pravý dárek pro milovníky Rieslingů? Tato dárková kazeta obsahuje hned 3 tradiční Rieslingy z Alsaska - každý z jiné oblasti a z jiného terroiru. Harmonický Riesling z BIO vinařství Domaine Antotz nedaleko Strasbourgu okouzlí svěží ovocnou chutí zralých broskví, grapefruitu a minerálů. Další zástupce pochází z nejlepšího družstevního vinařství ve Pfaffenheimu nedaleko Colmaru a nabídne květinové vůně sedmikrásek a černého bezu a chuť citrusů a nektarinek. Třetí Riesling je z malého vinařství Domaine Moellinger, byl vyroben z ručně sbíraných hroznů a potěší delikátní vůní lipového květu a pampelišek a lehkými barikovými tóny. Ideální dárek pro milovníky bílých vín a rieslingů zvláště. Dodáváme v dárkové dřevěné kazetě pro 3 vína.

SADA OBSAHUJE:

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
1 099 Kč / ks
Kategorie: FRANCOUZSKÉ VÍNO V DÁRKOVÝCH OBALECH
JAKO DÁREK: Kazety vín
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Alsace
Položka byla vyprodána…

Domaine Anstotz - Riesling BIO 2018

Tradiční alsaský Riesling, který zrál několik měsíců na kvasinkách v tradičním alsaském dubovém sudu, zvaném "foudre" z rodinného vinařství Anstotz et Fils nedaleko Strasbourgu nabízí vše, co očekáváte od tradičního alsaského Rieslingu - svěží ovocnou chuť a vůni zralých broskví, grapefruitu a minerálů v kombinaci s delikátním dotykem meduňky a sladkého koření. Vynikající doprovod k zeleninovým salátům, pokrmům z ryb nebo drůbeže nebo třeba s bramborovým salátem.

La Cave des Vignerons de Pfaffenheim - Riesling Tradition 2018

Suchý Riesling z jednoho z nejlepších vinařských družstev v Alsasku nabízí dokonalou harmonii květinových vůní kosatců, sedmikrásek a černého bezu s ovocnými tóny citrusů, žlutých jablek a nektarinek. Dochuť je středně dlouhá, s příjemnými ovocnými a minerálními tóny. Výborně doprovodí pokrmy z ryb, drůbeže nebo třeba tradiční alsaské zelí s klobásou.

Domaine Moellinger - Riesling Sélection 2018

Výběrový alsaský Riesling z vinařství pana Moellingera v samém srdci Alsaska nedaleko Colmaru s delikátní barikovou chutí pro chvíle odpočinku. Riesling byl vyroben z ručně sbíraných hroznů, zrál několik týdnů na kvasinkách a poté v tradičním alsaském dubovém sudu zvaném "foudre". Něžné květinové vůně lipového květu, sedmikrásek a pampelišek doplnuje příjemná chuť čerstvých broskví a medu. Výborně doprovodí zeleninové pokrmy nebo speciality z drůbeže a ryb.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: