Trio noblesních Grand Cru ze Saint Emilionu

Darujte radost a dokonalý požitek v dárkové kazetě se 3 noblesními červenými cuvée z nejlepších vinic Saint Emilionu, klasifikovaných jako Grand Cru! Vína pocházejí z různých terroirů a ročníků a byla vyrobena scelením tradičních odrůd v různých poměrech - jediné, co je spojuje je zušlechťování v malých barikových sudech, které jim dodaly na komplexitě a šarmu. Prvním zástupcem je Château Saint Ange z mixu odrůd Cabernet Franc a Merlot s intenzivní ovocnou vůní ostružin, višní, sušených švestek, hřebíčku a čokolády. Další cuvée Château Fleur du Casse je vyrobeno převážně z Merlotu a nabízí elegantní tóny švestkových povidel, tabáku, pečeného čaje a toastu. Trio doplní Vieux Château Floquet, vyrobené z 90% Cabernetu Franc s plným tělem a komplexním buketem zralých třešní, višní v čokoládě, hřebíčku a jalovce. Vína jsou ideální příležitostí k porovnání a objevení specifických nuancí různých terroirů a stylů této slavné a staré vinařské oblasti.  Dodáváme v dárkové dřevěné kazetě pro 3 vína.

SADA OBSAHUJE:

Skladem - doručení do 2 dnů
1 699 Kč / ks
Kategorie: FRANCOUZSKÉ VÍNO V DÁRKOVÝCH OBALECH
JAKO DÁREK: Kazety vín
BARVA & DRUH: Červené
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Barikové sudy
Apelace: AOC Saint-Emilion Grand Cru
Široké charakterní cuvée z nejlepších vinic Grand Cru ve vyhlášené vinařské oblasti Saint-ÉmilionBordeaux, vyrobené scelením odrůd Cabernet Franc a Merlot. Víno pochází z vynikajícího ročníku, který dopřál hroznům mnoho slunečních paprsků - dokonalá zralost hroznů se projevuje v kulaté, sladce ovocné chuti. Víno bylo zušlechťováno v barikových sudech, které mu dodaly bohatost aromat a komplexitu. Vůně je intenzivní, ovocná s tóny ostružin, višní, borůvkové marmelády, sušených švestek, hřebíčku, zázvoru a vanilky. Chuť je krémová se strukturovaným plným tělem a komplexním buketem zralých ostružin, tabáku, lanýžů, vlašských ořechů, čokolády a nafty. Dochuť je dlouhá, příjemná s kořenitým závěrem. Výborně doprovodí sofistikované pokrmy z hovězího masa, grilované pokrmy, pikantní tepelné úpravy zeleniny nebo třeba čokoládové dezerty.
 
Noblesní barikové Grand Cru z prestižní vinařské oblasti Saint-Émilion v Bordeaux, vyrobené z typických odrůd této apelace - z 90% Merlotu a 10% Cabernetu Franc. Nabízí komplexní aroma zralých ostružin, černého rybízu s dřevitými barikovými tóny, doplněné elegantní chutí švestkových povidel, tabáku, pečeného čaje a toastu. Hedvábné a kulaté tříslovinky a strukturované tělo jej předurčují k dalšímu zrání. Pokud neodoláte a otevřete láhev již nyní, vhodným společníkem budou speciality z hovězího nebo mletého masa, tradiční venkovské teriny nebo zvěřinové pokrmy.
 
 
Vznešené krémové cuvée z nejlepších vinic Grand Cru ve vyhlášené vinařské oblasti Saint-Émilion vBordeaux, vyrobené z 90% Cabernetu Franc a 10% Merlotu. Víno bylo zušlechťováno v nových barikových sudech, kde získalo na plnosti, bohatosti a komplexitě. Ve vůni je intenzivní, s převládajícím aroma zralých višní, švestek, povidel, hřebíčku, jalovce a toastu. V chuti je krémové s elegantními sametovými tříslovinkami, strukturovaným plným tělem a komplexním buketem zralých třešní, višní v čokoládě, hřebíčku a toastu. Dochuť je dlouhá, příjemná s kořenitým závěrem. Vyzrálé, kulaté tříslovinky a strukturované tělo z něj tvoří ideálního společníka ke grilovaným pokrmům, výrazným úpravám masa nebo zrajícím sýrům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: