Ušlechtilé cuvée z Languedocu & Manžetové knoflíčky

Toto aromatické cuvée z Languedocu bylo vyrobeno z odrůd Chenin Blanc, Grenache Blanc a Vermentino a nabízí přitažlivé aroma lipového květu, akátu, máty, anýzu, vanilky a pazourku. Nabízíme v dárkovém balení s nevšedními hranatými manžetovými knoflíčky s ciferníkem ze starých hodinek, zalitých vysoce tvrdou křišťálovou pryskyřicí. Na jednom z ciferníků je nastaveno "za 5 minut 12"! Extravagantní dárek pro muže.

SADA OBSAHUJE:

2x Hranatý manžetový knoflíček ze starých hodinek, starobronz, průměr 16 mm
1x Papírová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
1 099 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN PRO PÁNY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Saint-Guilhem-le-Désert
Odrůda: 23% Chenin, 45% Grenache blanc, 32% Vermentino
Ročník: 2015
 
Vinařství Clos Aguilem nedaleko Monpellier je ovlivňováno středomořským klima a díky své vyšší nadmořské výšce nabízí vína s překvapivou svěžestí s potenciálem ke stárnutí. Toto aromatické cuvée bylo vyrobeno z odrůd Chenin Blanc, Grenache Blanc a Vermentino a nabízí přitažlivé aroma lipového květu, akátu, máty, anýzu, vanilky a pazourku. V chuti je hedvábně jemné, lehce minerální. Doporučujeme k plodům moře, pokrmům z ryb nebo zeleninovým salátům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: